Jump to content

Msa13x

Savininkas
 • Pranešimų skaičius

  161
 • Užsiregistravo

 • Laimėta dienų

  58

Msa13x paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 26 2022

Msa13x turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

101 Excellent

Paskutiniai profilyje apsilankė

4.341 profilio peržiūros
 1. Kiek matau atsisakė skenuoti wargod'ą, taip pat iki tol serveryje aktyvumo nemačiau arba jo trūko. Atmesta, tema rakinama.
 2. Msa13x

  Unban Nop

  DLL skaičius įtakos neturi. Prižiūrėtojai vakare pasižiūrės demo, įvertins kitas aplinkybes ir parašys verdiktą. Aš pasižiūrėjau tik wargod'ą, mano akimis švarus.
 3. Taisyk. Kampe 3 taškučiai, ant jų paspaudus rasi mygtuką redaguoti.
 4. Labas, pamėginsim pagyvinti forumą, gal tuo pačiu įnešti kažką naujo ir į discordą, priimdami naują moderatorių, kurio šiuo metu projekte nebuvo. Tikimės, kad 11 punkte nurodyti žodžiai apie forumo/projekto plėtojimą išsipildys. 🙂 Priimtas, susisiek per discord'ą. Tema rakinama.
 5. Msa13x

  jordis

  Atmesta, tema rakinama.
 6. Msa13x

  myouun- i priz.

  Priimtas, tema rakinama.
 7. Sveiki, Konkurso nugalėtojas - BLATNAS, surinkęs 11 balsų. Jo kalėdinė eglutė: Sveikiname, turite susisiekti su manimi per 5 dienas, kitu atveju prizas bus perkeltas sekantiems konkursams.
 8. Msa13x

  KALĖDINIS EVENT 2022

  Laba diena, Kalėdinis event'as užbaigtas, metas paskelbti jo nugalėtojus: NUGALĖTOJAI: 1 vt. Karolina - 7 EUR. pervedimas į jūsų banko sąskaitą + ADMIN 30D. 2 vt. Viluzas - SUPERVIP 30D. + 100 skrynių ir 100 raktų. 3 vt. Toveo - VIP 30D. + 150 skrynių ir 150 raktų + random [A] retumo peilis. Ačiū visiems gausiai dalyvavusiems šiame EVENT'e. Galima pasidžiaugti, kad antri metai iš eilės šio Kalėdinio event'o pirmą vietą laimi mūsų žaidėja @Karolinute Taip pat galima pasidžiaugti, kad lyginant su praeitais metais šiame event'e buvo kur kas labiau dalyva
 9. Msa13x

  -Tr1mr0v Siulo.

  Sveikas, dėl to jau buvo balsuota discord serveryje. Balsų dauguma buvo nuspręsta, kad parašiutą turės tik SUPERVIP ir aukštesnes privilegijas turintys žaidėjai. Tema rakinama.
 10. Sveikas, malonu susipažinti 🙂 sėkmės projekte
 11. Msa13x

  Rokelis prisistato

  Sveikas atvykęs, malonu susipažinti 😉
 12. Sveiki, Kalėdos jau arti, dovanų nori visi 😉 Kadangi visas veiksmas, bendravimas, vyksta NUKE.LT discord platformoje, šiais metais nusprendėme ją išnaudoti ir Gražiausios Kalėdinės eglės konkursą suorganizuot discord'e, o ne svetainėje, todėl čia bus paskelbta tik minimali informacija, o visos smulkmenos, prizininkai skelbiami discorde. Jeigu dar nesate prisijungę prie mūsų discord'o, galite padaryti paspaudę šią nuorodą: https://discord.io/nukelt Konkursas vyks nuo 2022-12-19 iki 2023-01-06! Viskas labai paprasta! Jums tereikia užrašyti ant lapo, lapelio gera
 13. Nors serveryje ir apsilankai, tačiau pakankamai retai ir paprasčiausiai šiuo atveju trūksta aktyvumo. Iš patirties įgyjus prižiūrėtoją tas aktyvumas nepadidėja, o priešingai - sumažėja, todėl šiuo atveju atmesta. Pakelk savo aktyvumą ir bandyk pretenduoti dar kartą. Tema rakinama.
 14. Msa13x

  Unban kiauso odyte;*

  "14. Draudžiama naudotis serverio, sistemų klaidomis ir apie jas nepranešti administracijai....>"
 15. Msa13x

  Gyvatukas Prisistato

  Bijojo pripažinti, kad aš esu autoritetas serveryje 🙂

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
 • Create New...