Jump to content

Msa13x

Savininkas
 • Pranešimų skaičius

  170
 • Užsiregistravo

 • Laimėta dienų

  64

Msa13x paskutinį kartą laimėjo Spalio 1

Msa13x turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

109 Excellent

Paskutiniai profilyje apsilankė

5.142 profilio peržiūros
 1. Sveiki, na ką gi, atėjo laikas paskelbti konkurso laimėtojus. Ačiū visiems aktyviai dalyvavusiems ir siekusiems laimėti prizines vietas. 🥳 TOP BP STATISTIKA: 1 vt. užsitikrino aktyviausiai pasirodęs žaidėjas - @Ogis 2 vt. nugalėtojas - @myouun- 3 vt. nugalėtojas - Koganas Dėl prizų prašau susisiekti asmenine žinute forume arba Discord.
 2. Sveiki, Sveikinu visus pradėjus naują NUKE.LT CS:GO MOD serverio sezoną. Kaip ir žadėjau pristatau Jums atliktus šio sezono atnaujinimus: • Palengvinta ekonomika, t.y. gausite didesnius kiekius eurų bei XP už nužudymus: Nuo 30 iki 60 eur. už paprastą nužudymą + 15 už HS + nuo 5 iki 10 eur, jeigu esate VIP (STEAM) arba nuo 10 iki 15 eur, jeigu esate ADMIN. Žaidžiant prieš botus gausite dvigubai mažiau. Taigi, maksimaliai galite gauti 90 eur. už nužudymą, o prieš botus 45 eur., kai praeitame sezone su visais bonusais gaudavote max 10 eur. Patirties už nužudymus taipogi gausite d
 3. Sveiki, Kaip ir žadėta naujo sezono starto proga skelbiamas konkursas. Kaip jau greičiausiai matėte serveryje su /topai komanda galite matyti įvairias statistikas ir viena iš jų, nauja, pridėta būtent šio sezono starto metu - "BP laimėjimų topas". Kiekvieną dieną yra renkami geriausi dienos žaidėjai pagal atliktus nužudymus, įvykdytas misijas, dalyvavimą loterijose ir pan. Surenkami dienos taškai yra sumuojami ir kiekvieną dieną realiu laiku statistiką galima stebėti serveryje parašius /bp, /bestplayer arba naršyklėje: https://nuke.lt/bpotd.php TOP3 geriausi dienos žaidėjai
 4. Priimtas bandomajam laikotarpiui, susisiek su manimi Discord arba forumo AŽ. Tema rakinama.
 5. Msa13x

  unban

  Atblokuotas.
 6. Msa13x

  stumykla beleka

  Kiek matau banas jau pasibaigęs, švarus, tema rakinama.
 7. Msa13x

  .:SIULAU.:

  Labas, atskiros skilties tam nereikia, tokia jau yra. Visada gali būti pirmas ir užvesti tokią diskusiją skiltyje "Blevyzgos". 🙂
 8. Sveiki, atėjo metas paskelbti EVENT'O nugalėtojus. Visas TOP15 įdomumo dėlei: 1 vieta - miaume 2 vieta - SuntPreaneBUN 3 vieta - niggeris Ačiū visiems dalyvavusiems, tikiuosi patiko. 😉 Laimėtojai - turite 24 val. susisiekti su manimi dėl prizų įteikimo.
 9. Msa13x

  banas

  Labas. Užpildyk pagal anketą.
 10. Kiek matau atsisakė skenuoti wargod'ą, taip pat iki tol serveryje aktyvumo nemačiau arba jo trūko. Atmesta, tema rakinama.
 11. Msa13x

  Unban Nop

  DLL skaičius įtakos neturi. Prižiūrėtojai vakare pasižiūrės demo, įvertins kitas aplinkybes ir parašys verdiktą. Aš pasižiūrėjau tik wargod'ą, mano akimis švarus.
 12. Taisyk. Kampe 3 taškučiai, ant jų paspaudus rasi mygtuką redaguoti.
 13. Labas, pamėginsim pagyvinti forumą, gal tuo pačiu įnešti kažką naujo ir į discordą, priimdami naują moderatorių, kurio šiuo metu projekte nebuvo. Tikimės, kad 11 punkte nurodyti žodžiai apie forumo/projekto plėtojimą išsipildys. 🙂 Priimtas, susisiek per discord'ą. Tema rakinama.
 14. Msa13x

  jordis

  Atmesta, tema rakinama.
 15. Msa13x

  myouun- i priz.

  Priimtas, tema rakinama.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
 • Create New...