Jump to content
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS Nuke.lt # [Global Offensive MOD] de_dust2_2x2 csgo.nuke.lt:27015 4 / 32

Naujas Counter-Strike 1.6 projektas Nuke.lt

Serverio raidinis IP: csgo.nuke.lt

Serveris sėkmingai startavo, vykdoma atranka į serverio prižiūrėtojus ir forumo moderatorius.

Skaityti daugiau

Msa13x

Savininkas
 • Pranešimų skaičius

  43
 • Užsiregistravo

 • Laimėta dienų

  11

Msa13x paskutinį kartą laimėjo Balandžio 1

Msa13x turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

28 Excellent

6 sekėjų

Paskutiniai profilyje apsilankė

438 profilio peržiūros
 1. Msa13x

  Skundas

  Užblokuotas 1 parai, pasikartojus bus baninamas įprastu 2 sav. banu.
 2. Msa13x

  prisistatau Bread

  Malonu, sveikinu prisijungus, bendrakraštieti 😉
 3. Sveiki, Taigi, ką reikia padaryti norint gauti nemokamą VIP? O gi nieko. Tiesiog, norėdamas pasidžiaugti gausiu būriu aktyvių žaidėjų serveryje ir forume, taip pat discord'e, nusprendžiau šią gražią dieną pajuokauti su jumis ir pasveikinti jus su Balandžio 1 - ąja. 😉
 4. Priimtas, susisiek AŽ, tema rakinama.
 5. Msa13x

  Kait i priziuretojus

  Anketa pakankamai silpna, tačiau apart to minusų neįžvelgiu. Projekte nuo pat pirmos starto dienos, todėl vien tai jau uždeda vieną didelį pliusą. Jau pirmą savaitę įsivaizdavau tave šiose pareigose, tačiau dar nebuvai pasiryžęs pildyti. Aišku, čia tik pliusas, kad vos atėjęs į projektą nepuolei pildyti anketos į administraciją. Kadangi iki šiol turėjai S. ADMIN privilegijas, buvo proga stebėti kaip su jomis tvarkaisi. Pastabų neturiu, privilegijomis nepiktnaudžiaujama, pagautas per tą laikotarpį ne vienas čyteris, bendravimas su žaidėjais neišsišokant aukščiau bambos, didelis aktyvumas, finansinė ir kitokia pagalba naujai besivystančiam projektui. Priimtas, susisiek AŽ, tema rakinama.
 6. Anketa pakankamai nebloga, didžiausias pliusas - AKTYVUMAS. Vos atėjęs į serverį - informacija pradėta kaupti nuo 02mėn. 20d. per nepilną mėnesį sugebėjo tapti TOP 1 praleidusio daugiausiai laiko serveryje. Per nepilną mėnesį sugebėjo išžaisti beveik 6000min. Čyterius taip pat pakankamai neblogai skiria, problemų kolkas pastebėti neteko. Vaikis aktyvus, kupinas energijos, idėjų, patarimų. Minusai - kartais įkyrus, anketos laikotarpiu nebuvo laikytasi visų anketos reikalavimų taisyklių, trūksta rimtumo, įsijautęs pradedi nejaust ribų bendraujant su žaidėjais. Viską apibendrinus manau galima suteikti šansą bandomajam laikotarpiui. Priimtas, bandomajam laikotarpiui, susisiekti AŽ. Tema rakinama. EDIT: Po 1 mėn. pareigose asmuo šalinamas iš pareigų, kadangi aktyvumas smarkiai krito tiek serveryje, tiek forume. Skundų anketa stovi neperžiūrėta, elgesys serveryje taip pat dažnu atveju nepagarbus, vaikiškas.
 7. Anketa pakankamai atmestinai rašyta, aktyvumas labai vidutinis (palyginimui iš visų "perginių" mažiausiai praleista laiko serveryje), taisykliu pažeidinėjimas (sgs draudžiamas). Manau šiai minutei yra aktyvesnių ir geresnių kandidatų, tad kolkas, atmesta. Gali bandyti vėl už 2-3sav. Tema rakinama.
 8. Neaktyvus, atmesta, tema rakinama.
 9. Msa13x

  unban:)

  wg istorija, kitam projekte irgi banintas už čytus, todėl manau pakankamai įrodymų kodėl unban nebus. Tema rakinama.
 10. Msa13x

  BAUDUZE

  Buvo gauti dar keli nusiskundimai apie šį asmenį iš kitų žaidėjų, taip pat šiandien jau buvo baustas už free ban'us, todėl s. admin privilegijos sumažintos iki vip privilegijų. Tema rakinama.
 11. Msa13x

  unban

  Atbanintas, tema rakinama.
 12. Nors ir naujas veidas mūsų projekte, tačiau greit prisitaikei, nepuolei pildyti anketos pirmą dieną atėjęs žaisti. Aktyvumas tikrai puikus, per savaitę laiko sugebėjai įšokt į top15 laiko atžvilgiu. Taip pat įžvelgiu nemenką pliusą, kad vakarais gali serverį prižiūrėti iki vėlyvų valandų, kai trūksta mūsų dabartinių prižiūrėtojų. Bendravimas su žaidėjais pakankamai tvarkingas, neteko pamatyti konfliktų. Kadangi trūksta aktyvių prižiūrėtojų, ypač, į vakarinę pamainą - priimtas bandomajam laikotarpiui. Susisiek AŽ, tema rakinama.
 13. Anketa tvarkinga, tikrai nesijaučia, kad 14 metų. Metai tikrai pas mus nekliūtis, tačiau tai galbūt gali kiek nors įtakoti čyterių gaudymą, dėl patirties stokos. Aišku, gyveni ir mokaisi, bet šiuo atveju užkliuvo aktyvumas, kad darbo dienomis, jis labai nedidelis, nors savaitgaliais ir padidėja. Šį kartą, atmesta, dėl per mažo aktyvumo. Jei išeitų padidinti aktyvumą, bandyk po 2-3 savaičių, pakartotinai. Tema rakinama.
 14. Pakankamai rimtas žmogus, gal ir būtų naudingas mūsų komandai, tačiau ilgą laiką stebėjau aktyvumą ir jis nusvėrė rezultatą neigiamai. Nors ir lankaisi praktiškai kasdien, tačiau aktyvumas, bent jau man, asmeniškai, nors ir kitas komandos narys man pritarė, pakankamai mažokas. Jei atrasi daugiau laiko skirti projektui, bandyk dar kartą po 2-3 savaičių, apsvartysime naujai kandidatūrą. Šiai minutei, atmesta. Tema rakinama.
×
×
 • Create New...