Jump to content

Msa13x

Savininkas
 • Pranešimų skaičius

  161
 • Užsiregistravo

 • Laimėta dienų

  58

Viskas, kas parašyta nario Msa13x

 1. Kiek matau atsisakė skenuoti wargod'ą, taip pat iki tol serveryje aktyvumo nemačiau arba jo trūko. Atmesta, tema rakinama.
 2. Msa13x

  Unban Nop

  DLL skaičius įtakos neturi. Prižiūrėtojai vakare pasižiūrės demo, įvertins kitas aplinkybes ir parašys verdiktą. Aš pasižiūrėjau tik wargod'ą, mano akimis švarus.
 3. Taisyk. Kampe 3 taškučiai, ant jų paspaudus rasi mygtuką redaguoti.
 4. Labas, pamėginsim pagyvinti forumą, gal tuo pačiu įnešti kažką naujo ir į discordą, priimdami naują moderatorių, kurio šiuo metu projekte nebuvo. Tikimės, kad 11 punkte nurodyti žodžiai apie forumo/projekto plėtojimą išsipildys. 🙂 Priimtas, susisiek per discord'ą. Tema rakinama.
 5. Msa13x

  jordis

  Atmesta, tema rakinama.
 6. Msa13x

  myouun- i priz.

  Priimtas, tema rakinama.
 7. Sveiki, Konkurso nugalėtojas - BLATNAS, surinkęs 11 balsų. Jo kalėdinė eglutė: Sveikiname, turite susisiekti su manimi per 5 dienas, kitu atveju prizas bus perkeltas sekantiems konkursams.
 8. Msa13x

  KALĖDINIS EVENT 2022

  Laba diena, Kalėdinis event'as užbaigtas, metas paskelbti jo nugalėtojus: NUGALĖTOJAI: 1 vt. Karolina - 7 EUR. pervedimas į jūsų banko sąskaitą + ADMIN 30D. 2 vt. Viluzas - SUPERVIP 30D. + 100 skrynių ir 100 raktų. 3 vt. Toveo - VIP 30D. + 150 skrynių ir 150 raktų + random [A] retumo peilis. Ačiū visiems gausiai dalyvavusiems šiame EVENT'e. Galima pasidžiaugti, kad antri metai iš eilės šio Kalėdinio event'o pirmą vietą laimi mūsų žaidėja @Karolinute Taip pat galima pasidžiaugti, kad lyginant su praeitais metais šiame event'e buvo kur kas labiau dalyva
 9. Msa13x

  -Tr1mr0v Siulo.

  Sveikas, dėl to jau buvo balsuota discord serveryje. Balsų dauguma buvo nuspręsta, kad parašiutą turės tik SUPERVIP ir aukštesnes privilegijas turintys žaidėjai. Tema rakinama.
 10. Sveikas, malonu susipažinti 🙂 sėkmės projekte
 11. Msa13x

  Rokelis prisistato

  Sveikas atvykęs, malonu susipažinti 😉
 12. Sveiki, Kalėdos jau arti, dovanų nori visi 😉 Kadangi visas veiksmas, bendravimas, vyksta NUKE.LT discord platformoje, šiais metais nusprendėme ją išnaudoti ir Gražiausios Kalėdinės eglės konkursą suorganizuot discord'e, o ne svetainėje, todėl čia bus paskelbta tik minimali informacija, o visos smulkmenos, prizininkai skelbiami discorde. Jeigu dar nesate prisijungę prie mūsų discord'o, galite padaryti paspaudę šią nuorodą: https://discord.io/nukelt Konkursas vyks nuo 2022-12-19 iki 2023-01-06! Viskas labai paprasta! Jums tereikia užrašyti ant lapo, lapelio gera
 13. Nors serveryje ir apsilankai, tačiau pakankamai retai ir paprasčiausiai šiuo atveju trūksta aktyvumo. Iš patirties įgyjus prižiūrėtoją tas aktyvumas nepadidėja, o priešingai - sumažėja, todėl šiuo atveju atmesta. Pakelk savo aktyvumą ir bandyk pretenduoti dar kartą. Tema rakinama.
 14. Msa13x

  Unban kiauso odyte;*

  "14. Draudžiama naudotis serverio, sistemų klaidomis ir apie jas nepranešti administracijai....>"
 15. Msa13x

  Gyvatukas Prisistato

  Bijojo pripažinti, kad aš esu autoritetas serveryje 🙂
 16. Sveiki, Atėjo metas paskelbti KALĖDINĮ EVENT'Ą serveryje! 🎅 EVENT: Serveryje esant bent 8 žaidėjams (event'as veikia tik su 8> žaidėjų) kiekvienoje iš komandų (CT ir T) vienas žmogus pavirs KALĖDŲ SENELIU! Serveryje esant bent 8 žaidėjams (event'as veikia tik su 8> žaidėjų) kiekvienoje iš komandų (T - raudona, CT - mėlyna). Jūsų tikslas: jeigu kažkas tapo Santa - pačiam pirmam nužudyti Kalėdų Senelį, o jeigu jūs tapote Santa - išlikti gyvam. Nužudžius Kalėdų Senelį arba išgyvenus round'ą esant Kalėdų Seneliu gausite prizą - 1 arba 2 raktus, nuo 300 ik
 17. Msa13x

  Gyt-.-

  Banas gautas Lapkričio 10d., o wargodas scanuotas Lapkričio 11 dieną. "Biški prikolo nesupratau, cs tik įsijungiau, jungiuosi į serva, instą banas. Po bano, iškart WG scanavau." Kam meluoti? Kiti įrodymai nepateikti. Atmesta, tema rakinama.
 18. Svarstoma. Laukiama žaidėjų nuomonių. Pakankamai ilgą laiką buvo svarstoma dėl šio žaidėjo patekimo į prižiūrėtojus, tačiau laikas parodė, kad aktyvumas serveryje vis krito ir šiai minutei labai retai matomas serveryje arba užbėgantis tik trumpam. Suaktyvėk ir pabandyk dar kartą. 🙂 Tema rakinama.
 19. Atmesta, nesilaikyta anketos pildymo taisyklių.
 20. Sveiki, skelbiami konkurso rezultatai. TOP10 žaidėjų daugiausiai praleidusių serveryje laikas (spectate laikas nebuvo skaičiuojamas): 1vt. DeAgLe 2vt. h4ze.cfg 3vt. EriKaS Dėl prizų atsiėmimo privalote susisiekti AŽ arba Discord per 48h.
 21. Sveiki, artėjant Helovinui skelbiame unikalų konkursą serveryje! **Serveryje esant bent 6 žaidėjams šaudantis galima išmušti sielas (efektas: mirus žaidėjui iš jo išskris vaiduoklis), kurias bus galima panaudoti serverio parduotuvėje "Soul Shop" (/menu>>z>>9>>9>>1). Sielos gavimo procentai: 5% jei paprastas nužudymas, 10% jei HEADSHOT. **Taip pat nužudžius žaidėją gali iškristi moliūgas, kurį paimti gali bet kuris žaidėjas ir gauti laikinai SUPER GALIĄ! *GALIOS: +10HP, tylūs žingsniai, didesnis greitis 5sek, didesnė gravitacija 5sek, nematomumas 3sek, nemirting
 22. Sveiki, Pagaliau noriu pranešti apie visų žaidėjų ilgai lauktą, ilgai žadėtą naujo sezono startą. Naujo sezono pradžia: 2022-10-14 21:00 val. vakare. Ką reiškia naujas sezonas?: Tai reiškia, kad beveik 2 metus trukęs sezonas (nuo pat atidarymo) pasibaigs ir visi duomenys bus ištrinti, restartuoti bei žaidimas bus pradedamas iš naujo. Visos paskyros, rankai, praleistas laikas serveryje, killstreak, skinai iki šiol buvę serveryje bus ištrinti ir užėjus į serverį naujo sezono laiku reikės registruoti paskyrą iš naujo. Ką naujo įneš naujas sezonas į serverį?: Atnaujinta 8
 23. KONKURSAS! Sveiki, Naujo sezono atidarymo proga skelbiame konkursą aktyvumui bei motyvacijai pakelti! Konkurso eiga: Laikotarpiu nuo pat serverio naujo sezono starto (Spalio 14d. 21h) iki Spalio 28d. 23:59h. (2 savaites) bus skaičiuojamas kiekvieno žaidėjo praleistas laikas serveryje. Praleisto laiko serveryje nematysite iki pat konkurso pabaigos, o po jo pabaigos bus paskelbti rezultatai su nuotraukomis šioje temoje bei discord platformoje. Konkursui registruotis nereikia, visi dalyvauja jame automatiškai. PRIZAI: 1 vt. TOP daugiausiai praleidęs laiko žaidėjas: 10 eur
 24. Priimtas bandomajam laikotarpiui. Susisiekti AŽ arba discord.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
 • Create New...