Jump to content

Msa13x

Savininkas
 • Pranešimų skaičius

  170
 • Užsiregistravo

 • Laimėta dienų

  64

Viskas, kas parašyta nario Msa13x

 1. Sveiki, na ką gi, atėjo laikas paskelbti konkurso laimėtojus. Ačiū visiems aktyviai dalyvavusiems ir siekusiems laimėti prizines vietas. 🥳 TOP BP STATISTIKA: 1 vt. užsitikrino aktyviausiai pasirodęs žaidėjas - @Ogis 2 vt. nugalėtojas - @myouun- 3 vt. nugalėtojas - Koganas Dėl prizų prašau susisiekti asmenine žinute forume arba Discord.
 2. Sveiki, Sveikinu visus pradėjus naują NUKE.LT CS:GO MOD serverio sezoną. Kaip ir žadėjau pristatau Jums atliktus šio sezono atnaujinimus: • Palengvinta ekonomika, t.y. gausite didesnius kiekius eurų bei XP už nužudymus: Nuo 30 iki 60 eur. už paprastą nužudymą + 15 už HS + nuo 5 iki 10 eur, jeigu esate VIP (STEAM) arba nuo 10 iki 15 eur, jeigu esate ADMIN. Žaidžiant prieš botus gausite dvigubai mažiau. Taigi, maksimaliai galite gauti 90 eur. už nužudymą, o prieš botus 45 eur., kai praeitame sezone su visais bonusais gaudavote max 10 eur. Patirties už nužudymus taipogi gausite d
 3. Sveiki, Kaip ir žadėta naujo sezono starto proga skelbiamas konkursas. Kaip jau greičiausiai matėte serveryje su /topai komanda galite matyti įvairias statistikas ir viena iš jų, nauja, pridėta būtent šio sezono starto metu - "BP laimėjimų topas". Kiekvieną dieną yra renkami geriausi dienos žaidėjai pagal atliktus nužudymus, įvykdytas misijas, dalyvavimą loterijose ir pan. Surenkami dienos taškai yra sumuojami ir kiekvieną dieną realiu laiku statistiką galima stebėti serveryje parašius /bp, /bestplayer arba naršyklėje: https://nuke.lt/bpotd.php TOP3 geriausi dienos žaidėjai
 4. Priimtas bandomajam laikotarpiui, susisiek su manimi Discord arba forumo AŽ. Tema rakinama.
 5. Msa13x

  unban

  Atblokuotas.
 6. Msa13x

  stumykla beleka

  Kiek matau banas jau pasibaigęs, švarus, tema rakinama.
 7. Msa13x

  .:SIULAU.:

  Labas, atskiros skilties tam nereikia, tokia jau yra. Visada gali būti pirmas ir užvesti tokią diskusiją skiltyje "Blevyzgos". 🙂
 8. Sveiki, atėjo metas paskelbti EVENT'O nugalėtojus. Visas TOP15 įdomumo dėlei: 1 vieta - miaume 2 vieta - SuntPreaneBUN 3 vieta - niggeris Ačiū visiems dalyvavusiems, tikiuosi patiko. 😉 Laimėtojai - turite 24 val. susisiekti su manimi dėl prizų įteikimo.
 9. Msa13x

  banas

  Labas. Užpildyk pagal anketą.
 10. Kiek matau atsisakė skenuoti wargod'ą, taip pat iki tol serveryje aktyvumo nemačiau arba jo trūko. Atmesta, tema rakinama.
 11. Msa13x

  Unban Nop

  DLL skaičius įtakos neturi. Prižiūrėtojai vakare pasižiūrės demo, įvertins kitas aplinkybes ir parašys verdiktą. Aš pasižiūrėjau tik wargod'ą, mano akimis švarus.
 12. Taisyk. Kampe 3 taškučiai, ant jų paspaudus rasi mygtuką redaguoti.
 13. Labas, pamėginsim pagyvinti forumą, gal tuo pačiu įnešti kažką naujo ir į discordą, priimdami naują moderatorių, kurio šiuo metu projekte nebuvo. Tikimės, kad 11 punkte nurodyti žodžiai apie forumo/projekto plėtojimą išsipildys. 🙂 Priimtas, susisiek per discord'ą. Tema rakinama.
 14. Msa13x

  jordis

  Atmesta, tema rakinama.
 15. Msa13x

  myouun- i priz.

  Priimtas, tema rakinama.
 16. Sveiki, Konkurso nugalėtojas - BLATNAS, surinkęs 11 balsų. Jo kalėdinė eglutė: Sveikiname, turite susisiekti su manimi per 5 dienas, kitu atveju prizas bus perkeltas sekantiems konkursams.
 17. Msa13x

  KALĖDINIS EVENT 2022

  Laba diena, Kalėdinis event'as užbaigtas, metas paskelbti jo nugalėtojus: NUGALĖTOJAI: 1 vt. Karolina - 7 EUR. pervedimas į jūsų banko sąskaitą + ADMIN 30D. 2 vt. Viluzas - SUPERVIP 30D. + 100 skrynių ir 100 raktų. 3 vt. Toveo - VIP 30D. + 150 skrynių ir 150 raktų + random [A] retumo peilis. Ačiū visiems gausiai dalyvavusiems šiame EVENT'e. Galima pasidžiaugti, kad antri metai iš eilės šio Kalėdinio event'o pirmą vietą laimi mūsų žaidėja @Karolinute Taip pat galima pasidžiaugti, kad lyginant su praeitais metais šiame event'e buvo kur kas labiau dalyva
 18. Msa13x

  -Tr1mr0v Siulo.

  Sveikas, dėl to jau buvo balsuota discord serveryje. Balsų dauguma buvo nuspręsta, kad parašiutą turės tik SUPERVIP ir aukštesnes privilegijas turintys žaidėjai. Tema rakinama.
 19. Sveikas, malonu susipažinti 🙂 sėkmės projekte
 20. Msa13x

  Rokelis prisistato

  Sveikas atvykęs, malonu susipažinti 😉
 21. Sveiki, Kalėdos jau arti, dovanų nori visi 😉 Kadangi visas veiksmas, bendravimas, vyksta NUKE.LT discord platformoje, šiais metais nusprendėme ją išnaudoti ir Gražiausios Kalėdinės eglės konkursą suorganizuot discord'e, o ne svetainėje, todėl čia bus paskelbta tik minimali informacija, o visos smulkmenos, prizininkai skelbiami discorde. Jeigu dar nesate prisijungę prie mūsų discord'o, galite padaryti paspaudę šią nuorodą: https://discord.io/nukelt Konkursas vyks nuo 2022-12-19 iki 2023-01-06! Viskas labai paprasta! Jums tereikia užrašyti ant lapo, lapelio gera
 22. Nors serveryje ir apsilankai, tačiau pakankamai retai ir paprasčiausiai šiuo atveju trūksta aktyvumo. Iš patirties įgyjus prižiūrėtoją tas aktyvumas nepadidėja, o priešingai - sumažėja, todėl šiuo atveju atmesta. Pakelk savo aktyvumą ir bandyk pretenduoti dar kartą. Tema rakinama.
 23. Msa13x

  Unban kiauso odyte;*

  "14. Draudžiama naudotis serverio, sistemų klaidomis ir apie jas nepranešti administracijai....>"
 24. Msa13x

  Gyvatukas Prisistato

  Bijojo pripažinti, kad aš esu autoritetas serveryje 🙂

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
 • Create New...