Jump to content
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS Nuke.lt # [Global Offensive MOD] cs_max csgo.nuke.lt:27015 7 / 32

Naujas Counter-Strike 1.6 projektas Nuke.lt

Serverio raidinis IP: csgo.nuke.lt

Serveris sėkmingai startavo, vykdoma atranka į serverio prižiūrėtojus ir forumo moderatorius.

Skaityti daugiau

Msa13x

Savininkas
 • Pranešimų skaičius

  46
 • Užsiregistravo

 • Laimėta dienų

  12

Viskas, kas parašyta nario Msa13x

 1. Msa13x

  Bando W.C.D i priz

  Anketa užpildyta ne pagal reikalavimus, atmesta. Tema rakinama.
 2. Neaktyvus, atmesta, tema rakinama.
 3. Neaktyvus, atmesta, tema rakinama.
 4. Msa13x

  Skundas

  Užblokuotas 1 parai, pasikartojus bus baninamas įprastu 2 sav. banu.
 5. Msa13x

  prisistatau Bread

  Malonu, sveikinu prisijungus, bendrakraštieti 😉
 6. Sveiki, Taigi, ką reikia padaryti norint gauti nemokamą VIP? O gi nieko. Tiesiog, norėdamas pasidžiaugti gausiu būriu aktyvių žaidėjų serveryje ir forume, taip pat discord'e, nusprendžiau šią gražią dieną pajuokauti su jumis ir pasveikinti jus su Balandžio 1 - ąja. 😉
 7. Priimtas, susisiek AŽ, tema rakinama.
 8. Msa13x

  Kait i priziuretojus

  Anketa pakankamai silpna, tačiau apart to minusų neįžvelgiu. Projekte nuo pat pirmos starto dienos, todėl vien tai jau uždeda vieną didelį pliusą. Jau pirmą savaitę įsivaizdavau tave šiose pareigose, tačiau dar nebuvai pasiryžęs pildyti. Aišku, čia tik pliusas, kad vos atėjęs į projektą nepuolei pildyti anketos į administraciją. Kadangi iki šiol turėjai S. ADMIN privilegijas, buvo proga stebėti kaip su jomis tvarkaisi. Pastabų neturiu, privilegijomis nepiktnaudžiaujama, pagautas per tą laikotarpį ne vienas čyteris, bendravimas su žaidėjais neišsišokant aukščiau bambos, didelis aktyvumas, finansinė ir kitokia pagalba naujai besivystančiam projektui. Priimtas, susisiek AŽ, tema rakinama.
 9. Anketa pakankamai nebloga, didžiausias pliusas - AKTYVUMAS. Vos atėjęs į serverį - informacija pradėta kaupti nuo 02mėn. 20d. per nepilną mėnesį sugebėjo tapti TOP 1 praleidusio daugiausiai laiko serveryje. Per nepilną mėnesį sugebėjo išžaisti beveik 6000min. Čyterius taip pat pakankamai neblogai skiria, problemų kolkas pastebėti neteko. Vaikis aktyvus, kupinas energijos, idėjų, patarimų. Minusai - kartais įkyrus, anketos laikotarpiu nebuvo laikytasi visų anketos reikalavimų taisyklių, trūksta rimtumo, įsijautęs pradedi nejaust ribų bendraujant su žaidėjais. Viską apibendrinus manau galima suteikti šansą bandomajam laikotarpiui. Priimtas, bandomajam laikotarpiui, susisiekti AŽ. Tema rakinama. EDIT: Po 1 mėn. pareigose asmuo šalinamas iš pareigų, kadangi aktyvumas smarkiai krito tiek serveryje, tiek forume. Skundų anketa stovi neperžiūrėta, elgesys serveryje taip pat dažnu atveju nepagarbus, vaikiškas.
 10. Anketa pakankamai atmestinai rašyta, aktyvumas labai vidutinis (palyginimui iš visų "perginių" mažiausiai praleista laiko serveryje), taisykliu pažeidinėjimas (sgs draudžiamas). Manau šiai minutei yra aktyvesnių ir geresnių kandidatų, tad kolkas, atmesta. Gali bandyti vėl už 2-3sav. Tema rakinama.
 11. Neaktyvus, atmesta, tema rakinama.
 12. Msa13x

  unban:)

  wg istorija, kitam projekte irgi banintas už čytus, todėl manau pakankamai įrodymų kodėl unban nebus. Tema rakinama.
 13. Msa13x

  BAUDUZE

  Buvo gauti dar keli nusiskundimai apie šį asmenį iš kitų žaidėjų, taip pat šiandien jau buvo baustas už free ban'us, todėl s. admin privilegijos sumažintos iki vip privilegijų. Tema rakinama.
 14. Msa13x

  unban

  Atbanintas, tema rakinama.
 15. Nors ir naujas veidas mūsų projekte, tačiau greit prisitaikei, nepuolei pildyti anketos pirmą dieną atėjęs žaisti. Aktyvumas tikrai puikus, per savaitę laiko sugebėjai įšokt į top15 laiko atžvilgiu. Taip pat įžvelgiu nemenką pliusą, kad vakarais gali serverį prižiūrėti iki vėlyvų valandų, kai trūksta mūsų dabartinių prižiūrėtojų. Bendravimas su žaidėjais pakankamai tvarkingas, neteko pamatyti konfliktų. Kadangi trūksta aktyvių prižiūrėtojų, ypač, į vakarinę pamainą - priimtas bandomajam laikotarpiui. Susisiek AŽ, tema rakinama.
 16. Anketa tvarkinga, tikrai nesijaučia, kad 14 metų. Metai tikrai pas mus nekliūtis, tačiau tai galbūt gali kiek nors įtakoti čyterių gaudymą, dėl patirties stokos. Aišku, gyveni ir mokaisi, bet šiuo atveju užkliuvo aktyvumas, kad darbo dienomis, jis labai nedidelis, nors savaitgaliais ir padidėja. Šį kartą, atmesta, dėl per mažo aktyvumo. Jei išeitų padidinti aktyvumą, bandyk po 2-3 savaičių, pakartotinai. Tema rakinama.
 17. Pakankamai rimtas žmogus, gal ir būtų naudingas mūsų komandai, tačiau ilgą laiką stebėjau aktyvumą ir jis nusvėrė rezultatą neigiamai. Nors ir lankaisi praktiškai kasdien, tačiau aktyvumas, bent jau man, asmeniškai, nors ir kitas komandos narys man pritarė, pakankamai mažokas. Jei atrasi daugiau laiko skirti projektui, bandyk dar kartą po 2-3 savaičių, apsvartysime naujai kandidatūrą. Šiai minutei, atmesta. Tema rakinama.
 18. Užblokuotas už čytus, neįkėlęs įrodymų. Atmesta, tema rakinama.
 19. Labas vakaras, kaip buvo ir žadėta, skelbiamas pirmas Nuke.LT projekto konkursas, kuriame galėsite laimėti tikrą Counter-Strike: Global Offensive žaidimo skin'ą - AWP HYPER BEAST (Well-Worn), kurio vertė šiuo metu siekia ~23€. Norėdami įsikinti, kad tai nėra „pigi“ apgaulė, galite įsitikinti, kad skin'ą turiu mano steam profilio inventoriuje: https://steamcommunity.com/id/mecas0513/ Skin'as yra su 4 2019m. FaZe klano lipdukais, skino vertė šią minutę: Nuo projekto starto dienos atsirado keletas žmonių, kurie palaikė mūsų idėją, serverį, darbą prie jo, jį reklamuojant, įvertino įdėtas pastangas ir laiką bei atsidėkodami įsigijo vip/admin privilegijas. Ačiū jiems, jų palaikymas mums svarbus, todėl norėdami įrodyti, kad šis projektas nėra pelno siekianti organizacija, iš savo sukauptų lėšų paskelbėme šį, gana dosnų konkursą, kuriame gali pretenduoti net žmonės, nežaidžiantys projekte. Jeigu jums patinka mūsų projekto vizija, visada būsime dėkingi už įsigytas paslaugas, kurių pinigai bus skirti projekto tobulinimui, įvairiems konkursams bei turnyrams ir beabejo serverio reklamai. Taigi, įdomiausia dalis. Ką reikia padaryti, kad galėčiau laimėti AWP - HYPER BEAST skin'ą? 1. Prisijungti prie mūsų discord bendruomenės - http://discord.gg/5vwAWFx 2. Prisijungti prie mūsų STEAM grupės - https://steamcommunity.com/groups/nukelt 3. Prenumeruoti mano youtube kanalą- https://www.youtube.com/channel/UCnRVbjwbMotFkxevw5v_szQ/about 4. Išsirinkti vieną skaičių nuo 1-99. (Skaičiai kartotis negali, todėl perskaitykite visus pranešimus prieš rašydami skaičių. Kitu atveju, konkurse nedalyvausite) Atlikus visus veiksmus, komentaruose užpildykite šią formą: 1. Discord'o nick: 2. STEAM profilio nuoroda: 3. Youtube nick'as arba nuoroda į profilį: 4. Skaičius (nuo 1-99): PAPILDOMAS PUNKTAS (nebūtina) (pildyti tik jeigu turite ką parašyti): 5. Draugų nick'ai, pakviesti į serverį: SVARBU! *Jūsų šansai bus didesni, jeigu esate serveryje pražaidęs bent 600 min. Patikrinti praleistą laiką serveryje galite su komanda /online *Jūsų šansai bus didesni, jeigu esate pakvietęs bent 2 draugus į serverį. (Draugai turi būti aktyvūs) KONKURSO EIGA: Jeigu bent vienas iš dalyvaujančių žaidėjų atitiks bent vieną punktą iš dviejų, nurodytų SVARBU! skiltyje, automatiškai bus generuojami 1-99 skaičiai ir pirmasis narys, kurio pasirinktas skaičius bus sugeneruotas ekrane ir, kuris bus įvykdęs bent vieną sąlygą iš SVARBU! skilties turės 2x šansus laimėti, nes galutinis nugalėtojas bus renkamas ruletės tvarka ir vieno žaidėjo nick'as bus įrašytas 2 kartus, todėl šansai laimėti padvigubėja! Konkurso remėjas SajaN4uk` =D KONKURSO PABAIGA: 2021-03-20 NUGALĖTOJAS SKELBIAMAS: iki 2021-03-25 Taip pat 02-27 (šeštadienį) 20val. vyks serverio naujo rekordo siekimas. Plačiau apie tai ČIA
 20. Sveiki, serveris jau sėkmingai gyvuoja trečią savaitę ir maksimalus online rekordas, kurį mums pasisekė užfiksuoti starto dieną buvo 20 žmonių. Nuo to laiko bent porą kartų, įskaitant ir šį savaitgalį, buvome labai arti rekordo pagerinimo, kai serveryje žaidė 18-19 žmonių. Dažnu atveju, darbo dienomis rytais, kartais ir vidurį dienos serveris dar būna tuščias arba apytuštis, nes dar neturime tokios didelės auditorijos, todėl kartais sunku rasti su kuo eiti į serverį pasišaudyti. Šį savaitgalį, t.y. 02-27d. - ŠEŠTADIENĮ 20 val. kviečiu visus norinčius žaisti, prisijungti vienu metu į serverį ir linksmai pašaudyti bei tuo pačiu bandyti pasiekti naują serverio rekordą! Jei bus pasiektas naujas serverio rekordas, kiekvienam, tuo metu esančiam serveryje, bus išdalinta nuo 5 iki 10 dėžių arba raktų. Jeigu serveris bus užpildytas pilnai 32/32, tuomet vienam laimingajam atiteks [A] kategorijos peilis. Šia paprasta akcija bandoma suburti visą esamą projekto bendruomenę vienu metu į serverį linksam pasišaudymui ir pabendravimui, susipažinimui, taip pat tai paskata prisijungti tiems žaidėjams, kuriems nepatinka žaisti mažoje kompanijoje bei tapti serverio naujo pasiekimo dalimi, tokiu atveju, jei bus pasiektas naujas rekordas. AČIŪ, KAD ESATE SU MUMIS IR RENKATĖS NUKE.LT PROJEKTĄ ? Taip pat šiuo metu vyksta konkursas, kuriame galite laimėti, tikrą, ~23€. vertės Counter-Strike Global Offensive žaidimo skin'ą AWP - HYPER BEAST. Nuoroda ČIA
 21. Atmesta, argumentų nepateikinėsiu - matėsi visiems puikiai, kurie žaidžia, per porą dienų serveryje. ? Tema rakinama.
 22. Msa13x

  pakas į moderatorius

  Manau praversi komandoje ir lengvai įsiliesi į mūsų gretas ? Priimtas, susisiek AŽ. Tema rakinama.
 23. Msa13x

  -Pl- i Moderatorius.

  Atmesta, tema rakinama.
 24. Msa13x

  UNBAN Nepro

  Screenshot tikrai nebuvo padaryti, mūsų klaida, atbanintas. Atsiprašom už nepatogumus, tema rakinama.
×
×
 • Create New...