Jump to content
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS Nuke.lt # [Global Offensive MOD] de_dust2_3x3 csgo.nuke.lt:27015 11 / 32

Naujas Counter-Strike 1.6 projektas Nuke.lt

Serverio raidinis IP: csgo.nuke.lt

Serveris sėkmingai startavo, vykdoma atranka į serverio prižiūrėtojus ir forumo moderatorius.

Skaityti daugiau

psycho 痛み

Narys
 • Pranešimų skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Neutral

1 sekėjas

Apie psycho 痛み

 • Gimtadienis 2006.11.12

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Jūsų vardas: Mano vardas yra Nojus Iš kokio miesto esate?: Ignalinos r. (Tiksliau mažas kaimelis) Kiek Jums metų?: 14 Jūsų zodiako ženklas: Skorpijonas Kada Jūsų gimtadienis?: Lapkričio 12d. Kokie yra Jūsų pomėgiai?: Anime/Žaidimai/Ateities apgalvojimas Kiek laiko žaidžiate Counter Strike 1.6?: Pirmą kart žaidžiau 6-7 metų vos gavęs prieit prie mamos darbinio kompiuterio tai gan ilgai Kokie žanro filmai patinka?: Anime/Siaubo/Veiksmo/Nuotykiu Iš kur sužinojote apie mūsų projektą?: Iš Msa sužinojau apie šį projektą Kokios muzikos klausotes?: J-Rock, Rock, Lofi, Rap Ar turite brolių/seserų? 3 sesutes Kokios yra Jūsų geros ir blogos savybės?: Geros - Draugiškas, padedantis, bei malonus žmogus (Bent taip jau man apie mane sakė) Blogos - Kartais pavydus, nuobodus, piktas. Kokia yra Jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Boksas, MMA, Karatė. Ar turite augintinių? ( Jeigu norite, galite įkelti nuotrauką): Turiu vilkšunį, jeigu norėsit pamatyt jos nuotrauką į discordą parašykit mielai gausit. Apibūdinkite savo charakterį: Įvairus žmogutis esu, viskas nuo nuotaikos priklauso. Kokie yra Jūsų gyvenimo tikslai?: Po kol kam tai mokytis iki kol gausiu norima specialybę, o po to kaip ir pas dauguma, namas, žmona ir vaikas ? Jūsų kontaktai(Facebook, snapchat, instagram ir t.t): Snapchat - psychopath66r Discord - Painless.#6583 Instagram - i9senjuu Kas yra Jūsų autoritetas serveryje arba gyvenime?: Nežinau ar anime characteriai prie to prisiskaito, bet Madara, Naruto, o iš realių žmonių Mike T. Jūsų nuotrauka(NEBŪTINA): Instagrame susirasit, o jei pilnai norėsit pamatyt tik paprašyt užteks ?
 2. -------------------- Už ---------------------- Aktyvus, draugiškas žmogus, tokių šiais laikais retai kur pamatysi, anketa užpildyta irgi gerai, jeigu pavyks jam patekt tai linkiu kuo didžiausios sėkmės dirbant prižiūrėtoju.
 3. Na atsiprašau dėl dabartinio savo aktyvumo, bet turiu daugybė darbų šiuo metu, aišku visada galiu padidinti savo aktyvumą vos to prireikus, o patirties žaidime turiu, bendravimas priklausys nuo to kaip su manimi bendraus, komandas žinau, niekada nebaninčiau be wargod įrodymų, o amžius nelabai ir svarbus šiuo atveju kadangi pats suprantu ką reiškia prisiimti atsakomybę su tokiu darbu tai va toks būtų mano atsakymas ?
 4. 1. Jūsų nick discord serveryje: Painless.#6583 2. Nuoroda į steam profilį: https://steamcommunity.com/profiles/76561199103225018/
 5. 1. Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: psycho 痛み 2. Jūsų vardas: Nojus 3. Kiek Jums metų?: 14 (Gali neatrodyti taip) 4. Ar turite mikrofoną?: Na kaip ir ne, bet jei reikia būtinai gausiu 5. Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip teko vieną kart, sekėsi visai neblogai, bet dėl to jog nebuvau aktyvus išmetė, bet tai buvo labai senai 6. Jūs dirbate ar mokotės?: Na mokausi mokykloje, bet vasara visada jei atsiranda koks darbas kurį galėčiau atlikti tai dirbu 7. Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Na žaidžiu nedaug, bet esu šiek tiek padėjas ankščiau. 8. Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: Kol atostogos tai 4-5h, po atostogų galėsiu tik vakarais arba laisvesnėmis dienomis. 9. Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: Na dabar nedaug kadangi šiek tiek ilsiuosi nuo visko. 10. Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Geros - padedantis, nuoširdus, draugiškas, tvarkingas. Blogos - sunervinus galiu pasirodyti visai kitoks tai yra kitokia pusę, kartais būnu labai šaltas bendraujant, jeigu apie anime blogai užsimina tada pasirodo piktoji pusė ir bandau išsiaiškinti kodėl. 11. Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): amx_ban, amx_kick, amxmodmenu, amx_slap, amx_slay, amx_gag 12. Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Prižiūrėti serverį, sutarti su nariais. 13. Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Esu kaip visi žmonės, gali būt jog kai kam nepatiksiu, bet man tai nesvarbu noriu dirbti šį darbą 14. Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Jokių neturiu tik esu legal žaidėjas tai free vip ? 15. Papasakokite apie save, savo pomėgius: Programavimas, anime, bendravimas, informacija yra mano profilyje ? 16. Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): Discord - Painless.#6583, Snapchat - psychopath66r 17. Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: Taip, https://steamcommunity.com/profiles/76561199103225018/ 18. Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): WH - Leidžia matyti žaidėjus per sienas ir kitus objektus, AIM - Žaidėjams nutaiko į galvą ir taip palengvina jų nužudymą, SPEEDHACK - Padidina tavo greitį, Alias - Na šito nežinau, bet galbūt kas nors paaiškins iš žmonių
×
×
 • Create New...