Jump to content
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS Nuke.lt # [Global Offensive MOD] de_dust2_2x2 csgo.nuke.lt:27015 4 / 32

Naujas Counter-Strike 1.6 projektas Nuke.lt

Serverio raidinis IP: csgo.nuke.lt

Serveris sėkmingai startavo, vykdoma atranka į serverio prižiūrėtojus ir forumo moderatorius.

Skaityti daugiau

Blatnas

Moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  39
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  6

Viskas, kas parašyta nario Blatnas

 1. Blatnas

  Pagyrimas ICE

  Dėkoju,kad giriate mūsu serverio žaidėja.
 2. Blatnas

  Įrodimai Itachi

  Anketa užpildyta nepagal taisykles,atblokuotas nebūsi.
 3. Blatnas

  Atsibaninimas

  Atblokuotas.
 4. Jūsų vardas: Nedas Iš kokio miesto esate?: Klaipėda Kiek Jums metų?: 16 Jūsų zodiako ženklas: Liūtas Kada Jūsų gimtadienis?: Rugpjūčio 6 Kokie yra Jūsų pomėgiai?: Žaidimai prie kompiuterio,sportas Kiek laiko žaidžiate Counter Strike 1.6?: 1 metai Kokie žanro filmai patinka?: Komedija,siaubo Iš kur sužinojote apie mūsų projektą?: Draugas parekomendavo Kokios muzikos klausotes?: Rusiška,angliška Ar turite brolių/seserų? Taip,turiu brolį Kokios yra Jūsų geros ir blogos savybės?: Susipažink,sužinosi Kokia yra Jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Krepšinis Ar turite augintinių? ( Jeigu norite, galite įkelti nuotrauką): Ne,neturiu Apibūdinkite savo charakterį: Draugiškas,pavydus,greitai prisirišantis Kokie yra Jūsų gyvenimo tikslai?: Nežinau dar nesu nieko mandro suplanavęs Jūsų kontaktai(Facebook, snapchat, instagram ir t.t): Snepas: pirigaras Kas yra Jūsų autoritetas serveryje arba gyvenime?: Serveryje autoriteto neturiu,bet gyvenime, tėvai Jūsų nuotrauka(NEBŪTINA):
 5. Blatnas

  Atbaninti.

  Atblokuotas.
 6. Blatnas

  Unban.

  Atblokuotas. Tema rakinama.
 7. Blatnas

  Banas

  Raudonas wg,atblokuotas nebūsi. Tema rakinama.
 8. Jūsų slapvyvardis žaidime: Blatnas Žaidėjo slapyvardis žaidime, kuris nusižengė: Ftuzey Kaip jis/ji nusižengė?: Auto SGS Įrodymai DEMO/SS: https://www6.zippyshare.com/v/ZXtsXcKh/file.html Data kada įvyko tai: 2021-04-09 DEMO (jeigu yra) laikas maždaug kada žiūrėti: 12:22
 9. Blatnas

  prisistatau Bread

  Sveikas Arnai malonu susipažinti,turi labai gražu šuniuka,linkiu tau sekmės serveryje!
 10. Kaip pasidaryt maža ir patogu taikinuką? cl_bob 0 - su šia komanda žaidėjas nejudės į priekį ar atgal šaudant cl_crosshair_size 1 - sumažins taikinuką iki mažiausio dydžio cl_crosshair_color "999 999 999" - padarys jūsų taikinuką baltos spalvos cl_dynamiccrosshair 0 - sumažina taikinuko jūdėjimą
 11. Blatnas

  Nemokamas VIP

  Sveikinu visus projekto žaidėjus su balandžio 1!
 12. Blatnas

  priziurimas

  13. Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?):jie gali free baninti free mutinti delto as pildau i priziuretojius. Jeigu tu ruošies free banint būdamas prižiūrėtoju ir free mutint,tai koks iš tavęs prižiūrėtojas. PRIEŠ.
 13. Blatnas

  Avatarų tema

  ANKETOS ŠABLONAS: Jūsu slapyvardis(žaidime): Blatnas Avatarų nuotraukos(be nuorodų):
 14. AVATARŲ TEMA Šioje temoje forumo lankytojai gali dalintis savo turimais avatarais, dar kitaip profilio nuotraukomis. TEMOJE GALIOJANČIOS TAISYKLĖS 1. Prifilio nuotraukose negali būti pornografinio turinio. 2. Dalinanties savo avatarais turite įkelti mažiausiai 10 nuotraukų. 3. Turite kelti nuotraukas be nuorodų. 4. Už atskiras avatarų temų kurimą būsite baudžiami forumo įspėjimais. 5. Privalote užpildyti anketos šabloną. ANKETOS ŠABLONAS: Jūsu slapyvardis(žaidime): Avatarų nuotraukos(be nuorodų):
 15. Labai daug klaidų anketoi,manau pildant į prižiūrėtojo postą reiktu pasistengt,nelabai matytas serveryje, prieš.
 16. Blatnas

  pRx'o pasaka

  gavau
 17. Blatnas

  pRx'o pasaka

  Nubėgau
 18. Pritariu tavo pasiūlymam,tikrai smagu,kad būtu parašiutas ir leistu redaguot savo sukurtas temas.
 19. 1. Jūsų vardas: Nedas. 2. Kiek Jums metų?: 16 metų. 3. Kokie Jūsų pomėgiai?: Kartais sportuoju,bet dažniausiai sėdžiu prie kompiuterio,arba einu į kiemą. 4. Kaip suprantate moderatoriaus(ės) pareigas?: Ąsmuo kuris prižiūri ir palaiko tvarką forumę. 5. Ar esate buve moderatoriumi(e) (Taip/Ne)?: Ne,nesu. 6. Kiek laiko praleidžiate mūsų forume?: Užeinu,pasižiūriu kas ką apie save pasakoja,kas naujo vyksta,nu aišku turėčiau moderatoriaus pareigas,praleisčiau laiko daugiau. 7. Dirbate ar mokotės?: Mokausi ir dirbu 8. Ar turite įspėjimu mūsų forume? (Jei taip, už ką?) Ar buvote nušalinta(s) nuo pareigų mūsų projekte?: Įspėjimų neturiu,nušalintas nuo pareigų irgi nebuvau. 9. Kiek galėsite skirti laiko mūsų forumui?: 3-4 kokias valandas per dieną tai tikrai. 10. Kodėl turime pasirinkti būtent Jūs, o ne kitus forumo narius į šias pareigas?: Matau,kad daug nėra tokių kurie užsiema dabar šituom pareigom,tai manau,aš būčiau neprošal. 11. Kas pasikeis forume, jei laimėsite kandidatūrą į šį postą?: Įštikrūju nežinau prie kokių sričių priskirtumėt manę ,ar prie atsiblokavimo anketų ar kokių skundų,bet prisidėčiau tikrai prie forumo tvarkos bei aktyvumo 12. Jūsų kontaktai (Skype, discord, facebook ir kt): Discord'as : Makalster#8818.
 20. Blatnas

  Blatata prisistatymas

  Labas,malonu,sekmės
×
×
 • Create New...