Jump to content

Frx. Į Prižiūrėtojus


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?:Frx.

2.   Jūsų vardas:Laimius

3.   Kiek Jums metų?:22m

4.   Ar turite mikrofoną?:Taip

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi):Taip esu buves Prižiūrėtojas kituose projektuose sekėsi kaip sakoma pusė velnio buvo ir gerų atsiliepimų bet buvo ir blogų manau visiems būna taip o šeip atlikau darbą manyčiau gerai ne tobulai bet gerai nes visada yra kur tobulėti

6.   Jūs dirbate ar mokotės?:Dirbu.

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?:Neilgai bet manyčiau mane dauguma pažysta iš kitų projektu bet šeip neilga ir stengiuosi būt draugiškas ir paslaugus

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?:Realiai tik nuo kokiu 7 8 h vakaro nes iš darbo tokiu laiku gryštu tai apie 2 3 hper dieną savaidgaliais ilgiau 

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?:Nuo ryto nes laisvos dienos ir nereikia i darba bet kaip ir minėjau esu dirbantis ir po darbo skirsiu kuo daugiau laiko projektui

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes:Geros savybės:Draugiškas,paslaugus,prikolnas.Blogos savybės:esu degtukas ką tai reiškia jog galiu greit užsidegti,esu kartais nekantrus ,ir mėgstu patraukti zmones per danti kaip sakoma pasipyzdavoti bet iš draugiškumo o ne iš blogos pusės

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3):Taip žinau .Amx_ban,Amx_ip.Amx_kick,amx_slay ir t.t

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?:Prižiūrėtojas tai asmuo atsakingas už tvarką projekte bei forūme ir discord platformoje jis turi palaikyti tvarką nuo kenkėjų ir kitų žaidėjų kurie ateina daryti nesamoniu pvz pacheatint ,ižeidinėti žaidėjūs jiems kenti bei kenti visam projektui

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?):Aš nesu kaškui išskirtintinis tiesiog esu eilinis žaidėjas bandantis prisijungti prie komandos ir padėti jums Administracijai darbuotis ir plėstis toliau su projektu 🙂

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?):Šitam projekte nesu turėjes jokiu pareigų apart vip nes esu Steam žaidėjas

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius:Taigi pradėkime nuo to jog esu Laimius man yra 22m esu iš Alytaus miesto kuris nėra didelis bet manyčiau gan gražus miestas kuriame yra visko o jei prakalbantan apie paty mane tai esu gan sportiškas žmogus su savatu humoro jausmu ir savatu charakteriu kuris ne visiems patinka bet kaip sakoma jau geriau būti savimi negu vaidinti kašką aš nesu tas kuris nusileidžia einu visada tiesiai nesuku y kaire arba dešine jeigu man kaškas nepatinka iškarto sakau o ne tyliu nes aš nemėgstu tylėti taigi manyčiau šiam kartui tiek apie mane 

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt):Discord:Frx.#4520

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą:https://steamcommunity.com/profiles/76561198316788039/

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais):Wh-Wallhack tai yra cheatas kuris leidzia matyti zmones per sienas ir palengvina zmonems zaidima.Aim-Aimlock tai yra irgi cheatas kuris palengvina zmonems saudyti priesus y galvas nes kiekviena karta taikinuka uzveda iskarto ant galvos.Speedhack-Tai yra zaidima palengvinanti progarama  kuri suteikia zmogui greicio ant saudymo begimo ir viso kito.Alias tai yra zaidimo palengvinimas kurias prideda skilu ir yra taipogi cheatas .Visi siti dalykai yra neleistini nes jie yra nelegalus ir vienaip ar kitaip palengvina zaidima ir pakenke serverui .

 

  • Like 1
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nuo Gegužės 1d. serveryje praleista: 3 val. 10min. 

Cituoju anketą: "8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?:Realiai tik nuo kokiu 7 8 h vakaro nes iš darbo tokiu laiku gryštu tai apie 2 3 hper dieną savaidgaliais ilgiau"

Šiai minutei tas 2-3 val. sugebėjai praleisti praktiškai per 2 savaites.

Kadangi iš 3 pretendentų aktyvumas didžiausias, daugiau pasirinkimo nėra - priimtas, bandomajam laikotarpiui, kurio metu bus vėl stebimas aktyvumas. Susisiek su manimi discord.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...