Jump to content

sharkkhy į prižiūrėtojus


Rekomenduojami pranešimai

 

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: sharkkhy

2.   Jūsų vardas: Miladas

3.   Kiek Jums metų?: 19

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip teko, sekėsi neblogai, dažniausiai projektai tiesiog žlugdavo dėl žaidėjų neaktyvumo.

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Mokausi, suvirintojas 3kursas

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: ~2mėnesius

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: ~6h.

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: ~4h.

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Blogų savybių savyje nematau, neesu savimyla, bet tiesiog esu paprastas, supratingas, šaltų nervų ir tikrai geros širdies, tik manau kaip ir daugelis, nemėgstu išsišokėlių.

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): Taip, amx_ban, amx_kick, amx_gag, amx_slay, bet pagrindas amxmodmenu.

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Palaikyti visapusiška tvarką tiek serveriuose tiek forume, padėti naujokams ir esamiems žaidėjams, bei administracijai.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Esu patyręs šiose pareigose, šį žaidimą žaidžiu begalo ilgai ir noriu padėti plėstis ir palaikyti gerą žaidimo atmosferą.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Neturiu, neteko.

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Mėgstu laisvalaikį leisti su draugais, dirbu, šiuo metu visą likusį laisvą laiką praleidžiu čia.

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): DC - sharkkhy#4984

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: Taip, https://steamcommunity.com/id/santosaspaq/

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): Visos čia išvardintos yra neleistinos žaidimą lengvinančios priemonės.

 

  • Like 2
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...