Jump to content
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS Nuke.lt # [Global Offensive MOD] aim_crazyjump csgo.nuke.lt:27015 4 / 32

Naujas Counter-Strike 1.6 projektas Nuke.lt

Serverio raidinis IP: csgo.nuke.lt

Serveris sėkmingai startavo, vykdoma atranka į serverio prižiūrėtojus ir forumo moderatorius.

Skaityti daugiau

windows XP

Narys
 • Pranešimų skaičius

  23
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

6 Neutral

2 sekėjų

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. windows XP

  atho i moderatorius

  Ganėtinai rimtas kandidatas į šias pareigas. uz
 2. uz, draugiškas bei malonus ?
 3. Jūsų vardas: Lukas Iš kokio miesto esate?: Kėdainiai - Vilnius. Kiek Jums metų?: 22 Jūsų zodiako ženklas: Jautis. Kada Jūsų gimtadienis?: Balandžio 29 D. Kokie yra Jūsų pomėgiai?: realiai turiu tik viena pomegį kuri begalo myliu, tai yra GYM Kiek laiko žaidžiate Counter Strike 1.6?: nuo 2005 Kokie žanro filmai patinka?: Komedijos, fantastiniai, veiksmo. Iš kur sužinojote apie mūsų projektą?: Justytės mano meilos <33 Kokios muzikos klausotes?: Russian , DEEP, REPUKO, ir kartais psy ;)) Ar turite brolių/seserų?Taip 2 seses bei viena brolį Kokios yra Jūsų geros ir blogos savybės?: bloga savybė ta jog daug keikiuos neina jos išmušt iš manęs.. o gera jog mėgstu viska veikt.. Kokia yra Jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: GYM Ar turite augintinių? ( Jeigu norite, galite įkelti nuotrauką): Neturiu. Apibūdinkite savo charakterį: išties esu ūgninga asmenybė mane labai greit gali užvest bet koks šiurkštus žodis ir viskas turite velniuka ... o šeip esu labai ramaus būdo žmogus ;)) Kokie yra Jūsų gyvenimo tikslai?: Nusipirkt M5 su V10 motoru XDD Jūsų kontaktai(Facebook, snapchat, instagram ir t.t): Kas yra Jūsų autoritetas serveryje arba gyvenime?: Justytė man yra autoritetas bei bind'as su Sajanu šitie 3 asmenys mldc :)) Jūsų nuotrauka(NEBŪTINA):
 4. windows XP

  Sewe cia Barbe

  Labutis sėkmės projekte ožką! ?
 5. 1. Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: pro * lukutis0071 2. Jūsų vardas: Lukas 3. Kiek Jums metų?: 22 4. Ar turite mikrofoną?: TURIU BET NEVEIKIA 5. Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): TAIP , nu buvo visko bet nu visur taip būna ? 6. Jūs dirbate ar mokotės?: DIRBU 7. Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Apie savaite 8. Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: 3h 9. Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: Apie 1h 10. Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Esu draugiškas (jeigu su manim draugiški būna) , Nesikeikiu , Nerukau 11. Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): AMX_ban AMX_BANIP AMX_kick 12. Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: nu tai tikriausiai prižūrėt servą 13. Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Aš nesu niekom geresnis už kitus visi mes savaip vienodi 14. Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): VIP'AS NUO STEAM 15. Papasakokite apie save, savo pomėgius: Mėgstu diskutuot mėgstu vaikščiot mėgstu fule žiurėt ir alu gert mėgstu į kaše mėtit 16. Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): ZAGATOFKE#5239 - DISCORDAS 17. Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: https://steamcommunity.com/profiles/76561198304449884/ 18. Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): AIMAS KURIS ONLY HS ŠAUDO IR NE TIK, WH KURIS MATO KIAURAI SIENAS , SPEEDHACKAS KURIS GREIT LAKSTO , O ALIAS TIESIOG KODAS PALENGVINANTIS ŽAIDIMA
 6. windows XP

  lukutis0071 UNBAN :DD

  XDDDDDDDD im done whit that mommy's boy.. ;DD
 7. windows XP

  lukutis0071 UNBAN :DD

  Na ir prižūrėtojas... šūnyti tu mažas eik tik pamoku ruošt nesedėjas prie pc isižeidusia panelyte vaidina kidas ;)) grow up kid ;))
 8. windows XP

  lukutis0071 UNBAN :DD

  Kurioje vietoje tu ižvelgiai bent viena mano priešiška veiksma ? jeigu tu nesupranti prikolu tai yra tavo problema o ne mano , bėja esu suaugęs žmogus ir tikrai nesu vienas iš tu snobu kurie tiesiog sėdi prie pc ir lieja savo pykti ant kitu projekto žaidėju ;))
 9. windows XP

  lukutis0071 UNBAN :DD

  O tu nepagalvojai kad tiesiog žmogus atėjo tiesiog paprikolint juk nieko neįžeidinėjau niekam nesakiau nieko blogo o tu man pisai tiesiog random bana maždaug pailsėk nes užpisai jeigu tu manai jog taip ir praslysi lengvai tai labai klysti kadangi tikrai nepaliksiu šito taip paprastai nes tu man dėjai tiesiog savo nuožiura bana ?
 10. windows XP

  lukutis0071 UNBAN :DD

  TUOMET KALBĖSIM KITAIP ? tiesa akytes drasko? graudu jog tu čia egzistuoji ?
 11. windows XP

  lukutis0071 UNBAN :DD

  žmogau tu bent žinai kas yra sarkazmas? :)) visad taip dariau o tu net neįžvelgiai to manyčiau pačiam reikia bana uždėt ir palikt be pareigu tave kadangi esi nesubrendes bei pernelyg agresyvus bei impulsyvus žmogus. ?
 12. windows XP

  lukutis0071 UNBAN :DD

  Tikriausiai tu pernelyg būkas suprasti juokus ;))
 13. windows XP

  lukutis0071 UNBAN :DD

  Apaštalas kurva XDDDDDDDD free bana ipisai nors kurva nieko blogo nepadariau ižeidinėjau tave ? pasakiau kažka blogo ? :DD graudu kurva :DD
 14. Jūsų slapyvardis žaidime: pro * lukutis0071 Kuriame serveryje gavote baną?: CSGO Aprašykite įvykio aplinkybes, už ką buvote užbanintas? (galima pateikti informaciją iš konsolės): [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin yO.ww. [AMXBans] There are 23 hours , 45 minutes and 45 seconds left of your ban. [AMXBans] Banned Nickname : pro * lukutis0071 [AMXBans] Reason : ' Pailsėk ' [AMXBans] You can complain about your ban @ wwww.nuke.lt [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 172092078 ' [AMXBans] Your IP : ' 78.57.12.219 ' [AMXBans] =============================================== DEMO, SS, Alias, Wargod nuoroda: ] alias Current alias commands: EHH GRAUDULYS TU ESI XDDD
×
×
 • Create New...