Jump to content

Serverio taisyklės


Rekomenduojami pranešimai

BENDROSIOS SERVERIO TAISYKLĖS

 

1.     Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas (AIM, WH, SPEEDHACK, ALIAS, BHOP ir t.t) - AMŽINAS BAN - TIK ADMINISTRACIJOS NUOŽIŪRA, pirktiniai admin gali baninti tik iki 1mėn.

2.    Draudžiama įžeidinėti serverio žaidėjus – mute 5-60min, jei po mute kartojasi - ban iki 30min.

3.    Draudžiama kenkti projektui (ddosinti) bei kenkti kitomis formomis – AMŽINAS BAN

4.    Draudžiama naudotis žemėlapio klaidomis – IKI 30 MIN BAN.

5.    Draudžiama leisti muziką ar kitaip trukdyti serverio žaidėjams – Mute 5-30min., jei po mute piktybiškai kartojasi - BAN iki 30min.

6.    Būtinai reikia siekti žemėlapio tikslo padėti C4, išminuoti, išlaisvinti hostus. Jų nesilaikymas - slap, slay, kick.

7.    Draudžiama keiktis arba teršti per admin chat`ą, paprastame chat`e keiktis galima, bet proto ribose – MUTE iki 30min.

8    Draudžiama reklamuoti kitus serverius – 1 MĖN. BAN

9.   Draudžiama apgaudinėti kitus žaidėjus su serverio valiuta, gaunant naudą iš jų – BAN iki 1MĖN., galimas paskyros arba inventoriaus panaikinimas.

10.  Draudžiama rebuy'inti granatas ir jas įkyriai mėtyti – Įspėjimas, kick, BAN iki 30min.

11.   Draudžiama naudoti STEAMID, IP changer, grįžti po bano į serverį – AMŽINAS BAN - tik administracijos nuožiūra, pirktiniai admin gali baninti tik iki 3mėn. 

12.  Draudžiama žudyti įkaitus – Įspėjimas, 30 MIN BAN.

13.  Draudžiama daryti reconnect, kad spėti sužaisti tame pačiame round'e dar kartą.–  Įspėjimas, 15 MIN BAN.

14.  Draudžiama naudotis serverio, sistemų klaidomis ir apie jas nepranešti administracijai - sankcija nuo paskyros ištrynimo iki 3mėn. BAN + naudos panaikinimo.

15.  Draudžiama pardavinėti paskyrą, žaidimo inventorių, serverio valiutą už realius pinigus, taip pat keisti šią valiutą į kitų serverių inventorių. IŠIMTIS: leidžiama parduoti serverio inventorių, t.y. skinus, serverio valiutą už paslaugas šiame projekte.

16. Draudžiama atiduoti serverio paskyrą, žaidimo inventorių ar serverio valiutą. (IŠIMTIS: forume, su administracijos sutikimu daromi  konkursai ar giveaway)

17.  Draudžiama naudoti neoriginalius, žaidimą lengvinančius modelius, sprite. - BAN iki 1mėn.

18. Draudžiama būnant spectate pasakinėti per žaidimą, ar per kitas programas (discord, skype, teamspeak...) kur yra žaidėjas. - BAN iki 6val.

19. Draudžiama įžeidinėti žaidėjus, administraciją. Mute iki 30min, jei piktybiškai kartojasi - BAN iki 1val.

20. Draudžiama čhat'e spamminti, t.y. daugiau nei viena to pačio turinio žinutė. - Mute iki 30min.

21. Draudžiama naudoti @ chat beprasmėms žinutėms, tam yra skirtas paprastas chat. @ chat skirtas  tik svarbiu atveju pasakyti kažką administratoriams kurie nemato paprastame chat, taip pat @ chat vieną kartą galima panaudoti atėjus į serverį kaip pasisveikinimo žinutę su kitais žaidėjais. Už beprasmių žinučių rašinėjimą naudojant @ chat  - 1 kartas - įspėjimas, 2 kartas - įspėjimas, 3 kartas - mute iki 30 min.

22. Draudžiama prašinėti serverio inventoriaus, valiutos, privilegijų. - Įspėjimas, mute iki 30min.

23. Draudžiama naudoti AWP, botgun 2x2, 3x3 ir kituose mažuose žemėlapiuose. Leidžiama tik tuo atveju, jeigu map'e yra awp ir jį galima paimti, t.y. leidžiama tokiuose žemėlapiuose kaip aim_map, aim_headshot, fy_pool_day ir kt., (Scout ginklą naudoti galima) – Įspėjimas, slay, kick, 30 MIN BAN.

24. Draudžiama naudoti AWP, botgun nesant 10 žaidėjų (5x5) (aim_map, aim_headshot, fy_pool_day leidžiama) - Įspėjimas, slay, kick, 30 MIN BAN.

SVARBU!

 

 • Administracija, t.y. Savininkas, prižiūrėtojai pasilieka teisę bausti griežtesnėmis bausmėmis, be įspėjimo, nei yra numatyta taisyklėse, proto ribose.
 • Žaidėjai žaidžiantys mūsų serveriuose turi įsitikinti, kad jų counter-strike 1.6 žaidimas saugoja demo, screenshot. (Unban temose - nesaugo demo, nerandu demo nebus pateisinama priežastis ir ban'as nebus nuimtas.)
 • Maksimalus laikas per kurį žaidėjas turi spėti nuskenuoti WARGOD yra 20min.
 • UNBAN anketa turi būti sukurta per 48val. nuo ban'o gavimo. Kitu atveju administracija pasilieka teisę anketos netikrinti arba ją atmesti.

 

PIRKTŲ ADMIN, PRIŽIŪRĖTOJŲ TAISYKLĖS

 

1. Laikytis bendrųjų serverio taisyklių. 

2. Nepiktnaudžiauti admin privilegijomis.  - BAN iki 48val., privilegijų nuėmimas.

3. Draudžiama išsisaugoti, naudotis ir platinti žaidėjų IP adresus. - AMŽINAS BAN.

4. Prieš baninant žaidėją už žaidimą lengvinančias programas geranoriškai paprašyti įkelti pageidaujamus įrodymus, o tik tuo atveju kai žaidėjas jus ignoruoja, piktybiškai atsisakinėja baninti pagal bendrasias serverio taisykles.  IŠIMTIS: akivaizdus aim, speedhack. - Privilegijų nuėmimas. - Ban teisės apribojimas, privilegijų atėmimas.

5. Prieš baninant žaidėją, prašant įrodymų, jį pastebėti spectators nors 3 round'us. IŠIMTIS: akivaizdus aim, speedhack. - Privilegijų nuėmimas. - Ban teisės apribojimas, privilegijų atėmimas.

6. Prašant WARGOD - scan laikas žaidėjui duotas iki 20min. Tik nepateikus scan per 20min baninti. (Jeigu neplanuoji dar žaisti nors 20min. - neprašyk scan'o.) (Jeigu žaidėjas nežino, nemoka kas yra wargod, privalu jam tai paaiškinti, parodyti pamoką esančią forume.)

7. Prašant WARGOD - žaidėją pastebėti spectators bent 3 roundus. (Bereikalingas prašinėjimas be pagrindo suteikia galimybę nuimti privilegijas ir laikyti tai 2 taisyklės pažeidimu.)

8. Draudžiama unmute žaidėją, nebent pats jį užmutinai. - mute komandos panaikinimas.

9. Draudžiama daryti įžeidžiančius ir bereikalingus balsavimus amx_vote. - Privilegijų nuėmimas, BAN iki 24val.

 

SVARBU!

 

 • Užbaninus žaidėją, tokiu atveju jei užblokuotas asmuo sukuria unban temą, adminas turi per 12val. nuo unban sukūrimo temos ją patikrinti ir parašyti verdiktą, nebent tai už jį jau spėjo padaryti projekto administracija. (BAN iki 24val., privilegijų nuėmimas.)

 

ŽEMĖLAPIŲ KEITIMO TAISYKLĖS

 

 1. Draudžiama daryti balsavimą dėl žemėlapio keitimo, keisti žemėlapį, jeigu iki žemėlapio pabaigos liko 5min. ar mažiau. IŠIMTIS: žemėlapis yra per mažas žaisti daugiau nei 14 žaidėjų arba žemėlapis yra per didelis žaisti mažiau nei 10 žaidėjų.
 2. Draudžiama keisti žemėlapį į per didelį arba per mažą, priklausomai nuo žmonių skaičiaus, t.y. į mažą (aim_;2x2;..) esant daugiau nei 14 žaidėjų ir į didelį esant mažiau nei 10 žaidėjų.
 3. Norint keisti žemėlapį, BŪTINA padaryti balsavimą ar žaidėjai nori keisti žemėlapį komanda: amx_vote keičiam? taip ne. Tik nubalsavus teigiamą rezultatą galima daryti žemėlapių pasirinkimą.
 4. Keičiant žemėlapį, darant balsavimą žemėlapių pasirinkimę turi būti įtraukti minimum 4 žemėlapiai. (žemėlapiai turi būti įtraukiami, atsižvelgiant į žaidėjų skaičių, t.y. jei yra 14 žaidėjų  ir daugiau, negalima įtraukti aim_ ar _2x2 žemėlapių)
 5. Stengtis būti adekvatiems ir nedaryti balsavimų tų pačių žemėlapių, kurie buvo ką tik žaisti, nes jums jie patinka. (Prižiūrėtojai turi teisę pakeisti nubalsuotą žemėlapį į kitą, jeigu šis buvo neseniai žaistas)

 

SVARBU!

 

 • Jeigu pastebėjote prižiūrėtoją ar administratorių piktnaudžiaujantį savo privilegijomis ir pažeidinėjantį taisykles, galite rašyti skundą forumo skiltyje "Skundai/Pagyrimai".  AČIŪ!

 

 

 • Like 1
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
 • Create New...