Jump to content

Prižiūrėtojas


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: T-LINE

2.   Jūsų vardas: Titas

3.   Kiek Jums metų?: 22

4.   Ar turite mikrofoną?: Be abėjo

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip, sekėsi neblogai

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Nei dirbu nei mokaus

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: neilgai apie savaitę

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: nuo 4 iki 20 val

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: apie 7 val

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Geros- Esu kominikobilus, darbštus, ušsispyręs , Blogosios-  net nesugalvoju 😉

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): amxmodmenu amx_kick amx_ban

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?:13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?):  Prižiūrėti serverį daryti visiem gerą, padėti žaidėjams, saugoti nuo čyterių, laikyti gerą ryši tarp serverio žmonių. Aš manau, kad esu labai kominikobilus, užsispyręs ir labai stipriai susikoncentruočiau į šį darbą ir labai padėčiau ties visais klausimais!

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Šiame serveryje jokių

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Aš kuriu muziką  YT- T-LINE, bet tai darau namie taip kad namuose būnu visad ir prireikus prisijungt būčiau iškarto 😉

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): T-LINE#1776

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: https://steamcommunity.com/profiles/76561198878341367/

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): Taip žinau, wh tai matymas per sienas kiaurai, aim tai padejėjas šaudyti į žmogų, speedhack tai greičio čytas, alias neatsimenu jau taip gerai, bet esu pasiruošęs sužinoti ir dar daugiau 🙂

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...