Jump to content

prisigėriau salerkdyzelio

Narys
 • Pranešimų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Neutral

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Na Sveikas, Flolesai, Matai, lankiausi ir buvau dažniau, kai buvo praiti hitboxai/rates. dabar pakeitė, visi godai nebeidomu žaist. Forume, nieko naujo, naujienu nėra, Tad Ačiū už nuomone x)
 2. Žmogus vertas, bet pagal anketa, nesilaiko nurodymu, ( Paprašė ivardinti bent 3 amx komandos, nei 1 nėra, paprašė steam linko, nėra... ) kolkas PRIEŠ!
 3. Na Vienas požiuris iš mano pusės, Žaidžia su Serverio Garsais, taip kaip " Hello And Bye" Ir t.t. Vienas minusas, o taip Už, ( Tikiuos Pasitaisysi Sekmės 🙂 ) UŽ!
 4. Na matai, Ne visada ir žaidėju buna, o aš ateinu visada, kai matau kad ju yra 🙂 Na čia taip gavosi, ==DDDDDD P.S. Slapyvardis padarytas random, o ne į požiurį 🙂
 5. 1. Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: prisigėriau salerkinėsdyzelio 2. Jūsų vardas: Kristupas. 3. Kiek Jums metų?: 16. 4. Ar turite mikrofoną?: Turiu. 5. Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Esu buves vienam projekte, neatsimenu pavadinimo, bet ten mires projektas buvo... 3-4 žaidėjai žaisdavo, o sekdavosi normaliai, susitvarkydavau.. 6. Jūs dirbate ar mokotės?: Mokinuos. 7. Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Neilgai. 8. Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiū

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
 • Create New...