Jump to content

Not Prett

Narys
 • Pranešimų skaičius

  26
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5

Not Prett paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 1 2021

Not Prett turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

14 Good

1 sekėjas

Paskutiniai profilyje apsilankė

279 profilio peržiūros
 1. Not Prett

  pupkenzo skundas

  Žaidėjas bus nubaustas.
 2. Būtent šitam žmogui turėtų atitekti prižiūrėtojo statusas. Disciplinuotas, aktyvus bei tvarką prižiūrintis administratorius, kuri gali sutikt kiekvieną dieną serveryje - už.
 3. Nedažnai reiškiuosi anketose, tačiau manau, kad tavo pačio slapyvardis viską pasako apie tavo adektavumą ir požiūrį į projektą.
 4. Not Prett

  Skundas Blatnui

  Gera diena diskusijai, įsitraukiu čia, nes pačiam grėsė užblokavimas už sgs, vos tik įžengus į šį projektą, tačiau Msa13x perspėjo mane ir padarė, kad ir kiek turi fps'ų client'e - nepagreitėsi, todėl jokio pranašumo prieš žaidėjus negausi, o ir taip, dauguma žaidėjų angle peakina darydami su sgs tuo pačiu ir aš, todėl žaidėjas yra atblokuojamas.
 5. Not Prett

  Unban Daichi

  Labas, komentaruose pridėk žaidimo DEMO bei Wargod scan'ą, tik tuomet anketa bus peržiūrima.
 6. Not Prett

  A cosa serve il divieto?

  You've been banned, because you rejected to do a wargod scan. By rewatching your DEMO I can see that you have not cheated and you'll be unbanned. Next time, when you'll try to get an unban, apply your form there -> https://nuke.lt/index.php?/forum/14-atsibaninimas/
 7. Not Prett

  Cheateris

  Žaidėjas užblokuotas.
 8. Jūsų slapyvardis žaidime: Not Prett; Jūsų pasiūlymas forumui ar serveriui?: Siūlau papildyti serverio map'ų "arsenalą", įdedant naujus 35hp_ / he_ map'us; Papasakokite apie savo pasiūlymą plačiau: Taigi pastebėjau, kad serveryje nėra nei 35hp_ nei he_ žemėlapių, todėl siūlau įdėti po vieną iš jų pvz. 35hp_2 žemėlapį bei he_marble; Kokia nauda bus iš šito pasiūlymo?: Žemėlapių įvairovė pritrauks naujų žaidėjų bei suteiks dabartiniams žaidėjams smagumo, žaidžiant naujai įdėtus žemėlapius, kurie išsiskyria iš kitų "įprastinių" map'ų.
 9. Not Prett

  Unban Non Steam

  Žaidėjas turėjo problemų su wg skenavimais, demo peržiūrėjus matosi, kad žaidžia be jokių neleistinų programų. Atbanintas.
 10. Not Prett

  Unban Non Steam

  Peržiūrėjęs demo supratau, kad užblokavau neteisingai, pasitikėjau savimi ir neprašiau wargod'o, mano klaida. Atbanintas.
 11. Not Prett

  unban mafik

  Nepakanka įrodymų, atbanintas.
 12. Not Prett

  Baubas prisistato

  Sveikas, sekmės žaidime 😉
 13. Jūsų slapyvardis žaidime: @Not Prett Jūsų pasiūlymas forumui ar serveriui?: Pastebėjau, kad skundų / pagyrimų temos taisyklėse, nėra privaloma peiktą ar pagirtą žmogų užtaginti, todėl siūlyčiau, taginimą padaryti privalomu. Papasakokite apie savo pasiūlymą plačiau: Manyčiau, kad žmogus, kuris yra peikiamas ar giriamas turėtų būti užtagint'as su @, kad vos tik prisijungęs į forumą - jis pastebėtų, kad yra sukurta tema, kuri yra susijusi su juo, tai ypač yra aktualu, kai ant žmogaus yra parašytas skundas. Kokia nauda bus iš šito pasiūlymo?: Pastebėjau, kad dažnai peikiamas / giria

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
 • Create New...