Pasidalinsiu keliomis idėjomis iš savo idėjų maišo, kai kurios dainos yra .mp3 formato, tad naudoju mp3volume prisitildyti. Kitos dainos .wav formato tad susilieja su žaidimo ir žmonių garsais, ta idėją kad normalizuoti garsą visoms dainoms gal nėra visiškai bad, bet niekas iš idėjos neužsiims visas dainas perdarinėt. 👻