Jump to content

Rokudo į priežiūrėtojus


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?:  Rokudo

2.   Jūsų vardas: Paulius

3.   Kiek Jums metų?: 21

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Ne

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Šiuo metu, esu dirbantis pilietis

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Ilgai pražaidęs nesu, galima sakyti savaitę laiko

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: Laikas gali skirtis, esu dirbantis žmogus, tai reiškia, kad laikai gali skirtis

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: 2-5h per dieną, priklausomai nuo darbo laiko

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: 

Geros savybės:

1. Moku išlikti ramus, kad ir kokia situacija būtų

2. Moku bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis

3. Moku greitai ir efektyviai įvertinti keblias situacijas

Blogos savybės:

1. Nelabai gebantis suprasti juokus, kad ir kokia forma jie būtų, dėl to, nesu linksmų plaučių atstovas.

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): amx_ban; amx_slap; amx_slay; amx_kick;

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Prižiūrėtojo pareiga yra prižiūrėti tvarką serveryje ir atkakliai gebėti, kad serveryje nebūtų sukčiavimų ir nusižengimų

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Visi esame žmonės, kiekvieni mes esame skirtingi, todėl sunku yra pasakyti ar aš esu geresnis už kitą ar ne. Nenuvertinu aš nei vieno, nei kito.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): VIP

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Mano pomėgiai yra automobiliai arba tiesiog automobilinė diagnostika. Dar mėgstu laisvų laikų pakeliauti po lankytinas vietas pasaulyje.

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): Discord: Pau1e1is#5024; Facebook: Paulius Simanavičius

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: https://steamcommunity.com/id/deepernutzz/

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): WH - sugebėjimas patyti kitus pro sienas; AIM - nesvarbu, kad ir kaip bešaudytum, visada kulkos bus į galvą; SPEEDHACK - greitas judėjimas žaidime; Alias - komandos (kodai) palengvinantis žaidimą.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...