Jump to content

miakhalifa į prižiūrėtojus


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: miakhalifa

2.   Jūsų vardas: Lukas

3.   Kiek Jums metų?: 18

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Ne, neteko

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Mokausi. 

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Pradėjau šiandien, tačiau ketinu užsilikti ilgai, nes publika tikrai nebloga. 

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: Nuo 3-5 valandų. 

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: Šiandien jau pora valandų tai tikrai yra. 

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Gerosios savybės: Komunikabilus, tai  man leidžia neabejoti tas, kad itin mėgstu bendrauti su visais aplinkiniais tiek pažystamais, tiek ką tik sutiktais žmonėmis. Pasitikintis, tai tiesa, juk vos tik užsiregistravau aš jau pildau į serverio prižiūrėtojus. O taip yra dėlto, nes savimi pasitikiu ir tikiu, jog galiu pasiekti tai ką užsibrėžiau.  Tačiau, kad ir kaip stengsiuosi sau užsibrėžti ribas, kurie reiktų neperžengti per anksti, kai  dar nesu pasiruošęs. Kitaip sakant su kitais asmenimis tai tampa nesutarimų priežastimi, tačiau visuomet stengiuosi viską užglaistyti taikiai. O tai veda prie dar vienos mano savybės ir gal būt net vertybės, kuria stengiuosi vadovautis savo kasdieniam gyvenime - Taikumas. Labai mėgstu, kai viskas yra atliekama humaniškai. Nemėgstu kuomet reikia pyktis, šūkauti ar net muštis. Manau, kad kai visi išmoks susikalbėti ir suprasti vienas kitą visi taps žymiai laimingesni ir labiau išprusę. Blogosios: Pirma esu tinginys, nuo pat mažumės (manau kaip ir daugelis) tingiu daryti tai, kas yra pavesta. Tačiau mano kitos vertybės man tiesiog liepia atlikti tai, kas man yra pavesta. Būtent todėl ir mėgstu save apkrauti kuo daugiau veiklos, nes kuo daugiau esu užimtas tuo mažiau laiko lieka tinginystei. Taip pat esu mėgstantis užmiršti įvarius dalykus, todėl reikia daug ką užsirašyti tam, kad prisiminčiau ką reikia padaryti. Tačiau didžiausia mano yda, mano manymu, yra ta, kad kartais per daug reikalauju iš kitų. Manau užteks 🙂 

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): amx_slapmenu, amx_vote "Klausimas" "Atsakymas1" "Atsakymas2" amx_cancelvote 

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Prižiūrėtojas atsako už serverio žaidėjų priežiūra ir pagalbos suteikimą, tvarkos palaikymas serveryje. Prisidėjimas prie valdžios darbų. Baudžia serverio žaidėjus kurie pažeidinėja taisykles ir naudoja neleistinas programas. 

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): š tikro niekuo nesiskiriu nuo kitų kandidatų, nebent savo patirtimi, nes ant tokio pobūdžio serverio prižiūrėtoju dar neteko būt, tam pildau tam, kad įgaut patirties ir prisidėt prie projekto komandos. 

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Kadangi legalus žaidėjas tai tik VIP

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Muzika ir CS

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): lukseeee

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: https://steamcommunity.com/profiles/76561198864997325/

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): Palengvinančios programos. WH - Gali matyt priešininkus kiaurai siena. AIM - tiesiog autoaim SPEEDHACK - Pagreitina tavo žmogeliuką, Alias - Kažkokios tai komandos kiek pamenu. 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...