Jump to content

FuXurY

Prižiūrėtojas
 • Pranešimų skaičius

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  7

Viskas, kas parašyta nario FuXurY

 1. Viena vertus, pažeista atrankos į prižiūrėtojus taisyklė: pildant anketą į prižiūrėtojus būtina atsakinėti į klausimas kitą spalvą. Kita vertus, anketa labai skurdi ir parašyta per kelias minutes. Į kai kuriuos klausimus vos po kelis žodžius. Tačiau, serveryje reputaciją turi neutralią, taip pat dažnai matomas.
 2. FuXurY

  XP perkelimas

  Labas, patirtis saugoma ant vartotojo, tad tokios galimybės nėra.
 3. Pranešė, jog nebepretenduoja. - Tema rakinama.
 4. FuXurY

  unban yo

  Atblokuotas.
 5. FuXurY

  ACID'

  Nesi užblokuotas.
 6. Prieš. Apsiprask pirma serveryje, naujokas esi.
 7. Prieš. Prisijungia kelis syk, nepastovumas. Anketos net normaliai nemoka užpildyti. Taip pat, maža pagarba su administracija ir serverio žaidėjais.
 8. FuXurY

  Unban mPx

  Atblokuotas. Nieko įtartino nepastebėjau. Kitą syk įkelk Wargod scan, nes atmesiu - ne pirmą syk jau pildai atsiblokavimą.
 9. FuXurY

  unban DeAgLe

  Vartotojas sėkmingai atblokuotas. Wargod scan reikia darytis neišjungus CS'o, tačiau peržiūrėjus DEMO nieko įtartino nepastebėjau.
 10. FuXurY

  Unban hypnose

  Atmesta. Buvai atblokuotas (mano žiniomis - ne vieną kartą) buvusio prižiūrėtojo Čheatas, ko pasėkoje tave užblokavo taip pat buvusi prižiūrėtoja Queenn. Nuo to, jog šių prižiūrėtojo nebėra, niekas nesikeičia - žaidėjai nėra atblokuojami. Jei buvai užblokuotas - užblokavimas teisingas.
 11. FuXurY

  unban SkomIS

  Atblokuotas. Kai esi prašomas žaidime, malonėk neignoruoti.
 12. FuXurY

  Unban

  Atblokuotas. STEAM ID nesutampa, o sutampa tik IP, dėl IP sutapimo būna tikrai dažnas dalykas, kad užsideda ir kitam asmeniui banas.
 13. FuXurY

  UNBAN

  Atmesta, atblokuotas nebūsite. * Buvo liepta išeiti iš T resp'o, kadangi campinote su AWP - buvo panaudota amx_slay komanda. Vėliau prasidėjo įžeidinėjimai, pirmą syk buvai paprašytas nusiraminti, tačiau to nepakako, tad buvai užtildytas. Šią bausmę apėjai naudodamas VIP chat'u @, ko pasėkoje buvai užblokuotas už bausmės apėjimą. Taip pat, temoje prašyčiau rodyti pagarbą prižiūrėtojams. Tema rakinama.
 14. FuXurY

  Unban Arn

  Atmesta. Atsiblokavimas užpildytas ne pagal anketos šabloną. Buvai taip pat paprašytas Wargod scan, tačiau čia jo nematau.
 15. FuXurY

  mPx Unban

  Vartotojas sėkmingai atblokuotas.
 16. Jei kažką sako - aim.exe_. Tačiau buvo čia vartotojų restartas ar kas ir, praradau vartotoją.
 17. 1. Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: FuXurY 2. Jūsų vardas: Andrius 3. Kiek Jums metų?: 17 4. Ar turite mikrofoną?: Taip 5. Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip, yra tekę. Buvau vasarą vieno projekto prižiūrėtojas, tačiau jį pardavė ir taip visi išsiskirstė. Ten prasidėjo nesąmonės ir galų gale aš palikau pats. Sekėsi pakankamai gerai, įspėjimų ar nusiskundimų neturėjau, puikiai sutariau su žaidžiančiais žmonėmis. 6. Jūs dirbate ar mokotės?: Mokausi 7. Kiek laiko žaidžiate nuke.lt proje
 18. 1. Jūsų nick discord serveryje: Andrius#2891 2. Nuoroda į steam profilį: https://steamcommunity.com/profiles/76561199149667861

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
 • Create New...