Jump to content

Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?:SonGoku*

2.   Jūsų vardas:Mindaugas

3.   Kiek Jums metų?:23-eji

4.   Ar turite mikrofoną?:Siuo metu ne, bet esu su ausinem viska puikiai girdziu rasyt greitai moku, jei reikes isigisiu

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi):Taip buvau, teko buti kadaise pas seniau kai Msa buvo sename projekte kaip ten man sekesi gali atsakyti pats savininkas, konfliktu kivirsu kaip ir nebuvo

6.   Jūs dirbate ar mokotės?:Dirbu

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?:Nuo vasario menesio

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?:Per darbo nuo 17:00 iki kokiu 22h ziurint ar pavarges ar ne, savaitgaliai ilgiau 

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?:1h-2h aktyvuma pagerinsiu po biski, jo daugiau bus savaitgaliais

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes:Blogos kad isgeriu, pasikarciuoju retokai, geru savybiu nezinau net sunku pasakyt gal draugiskas prie prikolo bet ne visi mano bairius supranta 

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3):Amx_kick, Amx_ban, Amx_slay, ir kas beko Amxmodmenu

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?:Priziureti serveri kad nebutu pazeidinejamos taisykles, suprasti kekviena bei padeti kitiem

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?):Esu turejas reikalu su siomis pareigomis, nesamoniu neveikiu su jom o toliau paziuresim ar savininkas pasirinks

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?):FreeVip nes esu legalus zaidejas

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius:Zvejyba,Krepsinis

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt):https://www.facebook.com/mindaugas.smeledis/

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą:https://steamcommunity.com/profiles/76561198449400686/

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais):WallHack tai zaidejas kuris mato kitus zaidejus per sienas, Aim zaidejas kuris saudo tiesiai i galva, Speedhack zaidejas nusistatantis norima greiti is ankstesniu laiku pamenu kai tokie zaidejai su knife is bazes i baze parlegdavo dabar dauguma serveriu banina autoban tai ju nebesimato, Alias configai kuriuos susirasai consolei arba i savo cfg faila kad palengvintu ginklu pirkima ar patobulintu saudima.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
On 2021-03-16 at 14:38, Blatnas parasė:

Labai daug klaidų anketoi,manau pildant į prižiūrėtojo postą,reiktu pasistengt,nelabai matytas serveryje, prieš.

Na jei ten ir yra viena kita klaida tai tik del to kad po darbo pavarges nebent tu klaidas laikai kad ne lietuviskom raidem rasau o kaip ir matei rasiau kad serve praleidziu po 1-2h, taves pats nelabai irgi matau :) Bet aciu uz nuomone ir atviruma :)

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 5 weeks later...
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...