Jump to content

LUV 118 i priziuretojus


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?:  LUV 118

2.   Jūsų vardas: Lukas 

3.   Kiek Jums metų?: 21

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip 

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip (laikiux) labai gerai kai zinai pareigas 

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: dirbu 

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: pries tai metus ir dabar grizau po pertraukos 

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: 5-9h

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?:4-5h

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: geros butu jog esu nuosirdus, greitai priimantis tinkamus sprendimus tolerantiskas blogos butu jog rukau, nemeluosiu megstu ir i kluba isvaryti tai tiek

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): kas be ko amx_ban amx_gag amx_unban amx_kick amx_slap 

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: esu buves sitoje srityje tai atsakysiu placiau nei saugoti nuo cyteriu, kiekvienas vertina savaip jo pareigas tai butu saugoti serveri padeti zaidejam isvalyti nuo cheateriu vaikuciu ir dar vienas didziausiu jog padedi labai stipriai paciam ikurejui tvarkytis forumose nuo sukurtu temu unban mane freeban ir t.t tai neapsibrezia ties serveri sedi ir ziuri kad nebutu cheatu,bet ir padedi forumuose tvarkytis 

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?):1,5metu patirtis bunant priziuretoju daznai bunantis online drasiai galiu padeti ne tik forume bet ir paciam serveri 

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?):teko vip bet siuo metu planuoju isigyti admin nes labai daug priejusiu aimuku(apie csgo moda sneku)

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius:esu dirbantis megstu sporta zaidziu tinklini 

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt):nelabai noriu viesinti jei teks pakliuti butinai pasidalinsiu viskuom su priziuretojais ir ikureju 

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą:neturiu isigysiu 

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais):WH-zaideju palengvinimas matyti per sienas

AIM-tai palengvinimas zaidejam nusitaikyti tiesiai i galva

SPEEDHACK-tai padeda zaidejui greiciau begioti

ALIAS-palengvinantis zaidejui saudyma bet visada galima paprasyti pasidaryti WARGODA Aciu uz demesi😊

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 1 month later...

Nors serveryje ir apsilankai, tačiau pakankamai retai ir paprasčiausiai šiuo atveju trūksta aktyvumo. Iš patirties įgyjus prižiūrėtoją tas aktyvumas nepadidėja, o priešingai - sumažėja, todėl šiuo atveju atmesta. Pakelk savo aktyvumą ir bandyk pretenduoti dar kartą. Tema rakinama.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...