Jump to content

Kait i priziuretojus


Rekomenduojami pranešimai

 

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: Kait

2.   Jūsų vardas: Erikas

3.   Kiek Jums metų?: 23 ir puse

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Ne, o jeigu ir teko nepamenu ?

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Dirbu ir mokausi.

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Nuo pirmos dienos.

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: Labai ivairiai, priklausomai nuo aplinkybiu.

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: po kelias valandas.

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Esu ganetinai ramus ir santurus. Visuomet blaiviai vertinu situacija ( netgi kai esu isgeres ? )

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): amx_ss,slay,kick

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Uztikrinti tvarka serveryje.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Cia jau ne man spresti kuom esu geresnis, negaliu isskirti ir kitu kandidatu. Pranasumo vertinima turetu pateikti administracija.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): S.Admin ir VIP turetu but.

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Litrobolas. Ekstremalesnes pramogos. Airsoft.

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): kait#6888

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: https://steamcommunity.com/profiles/76561199010363212/

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): wh - mato per sienas ; Aim - saudo i galvas ; speedhack - buna greitas kaip vejas ; alias - palenvinantys scriptai

  • Like 2
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Anketa pakankamai silpna, tačiau apart to minusų neįžvelgiu. Projekte nuo pat pirmos starto dienos, todėl vien tai jau uždeda vieną didelį pliusą. Jau pirmą savaitę įsivaizdavau tave šiose pareigose, tačiau dar nebuvai pasiryžęs pildyti. Aišku, čia tik pliusas, kad vos atėjęs į projektą nepuolei pildyti anketos į administraciją. Kadangi iki šiol turėjai S. ADMIN privilegijas, buvo proga stebėti kaip su jomis tvarkaisi. Pastabų neturiu, privilegijomis nepiktnaudžiaujama, pagautas per tą laikotarpį ne vienas čyteris, bendravimas su žaidėjais neišsišokant aukščiau bambos, didelis aktyvumas, finansinė ir kitokia pagalba naujai besivystančiam projektui. Priimtas, susisiek AŽ, tema rakinama.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...