Jump to content

lukutis0071 UNBAN :DD


Rekomenduojami pranešimai

  1. Jūsų slapyvardis žaidime: pro * lukutis0071
  2. Kuriame serveryje gavote baną?: CSGO 
  3. Aprašykite įvykio aplinkybes, už ką buvote užbanintas? (galima pateikti informaciją iš konsolės):
    [AMXBans] =============================================== 
    [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin yO.ww. 
    [AMXBans] There are 23 hours , 45 minutes and 45 seconds left of your ban. 
    [AMXBans] Banned Nickname : pro * lukutis0071 
    [AMXBans] Reason : ' Pailsėk ' 
    [AMXBans] You can complain about your ban @ wwww.nuke.lt 
    [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 172092078 ' 
    [AMXBans] Your IP : ' 78.57.12.219 ' 
    [AMXBans] ===============================================  
  4. DEMO, SS, Alias, Wargod nuoroda: 
    ] alias
    Current alias commands:
  5. EHH GRAUDULYS TU ESI XDDD 
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 10 valandas (-ų) , windows XP parasė:

Apaštalas kurva XDDDDDDDD free bana ipisai nors kurva nieko blogo nepadariau  ižeidinėjau tave ? pasakiau kažka blogo ? :DD graudu kurva :DD

Tavo noras išsipildė. Unban negausi.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 9 valandas (-ų) , windows XP parasė:

Tikriausiai tu pernelyg būkas suprasti juokus ;))

Aš tavęs ne viena karta klausiau ar noriu, o tu vis atsakei kad nori, tad unban negausi.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

žmogau tu bent žinai kas yra sarkazmas? :)) visad taip dariau o tu net neįžvelgiai to manyčiau pačiam reikia bana uždėt ir palikt be pareigu tave kadangi esi nesubrendes bei pernelyg agresyvus bei impulsyvus žmogus. ?

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 10 valandas (-ų) , windows XP parasė:

TUOMET KALBĖSIM KITAIP ? tiesa akytes drasko? graudu jog tu čia egzistuoji ?

Jei tu galvoji kad aš kažko išsigąsiu tai tu labai labai klysti, pats paprašei ir gavai.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 1 minute , yO.w parasė:

Jei tu galvoji kad aš kažko išsigąsiu tai tu labai labai klysti, pats paprašei ir gavai.

O tu nepagalvojai kad tiesiog žmogus atėjo tiesiog paprikolint juk nieko neįžeidinėjau niekam nesakiau nieko blogo o tu man pisai tiesiog random bana maždaug pailsėk nes užpisai jeigu tu manai jog taip ir praslysi lengvai tai labai klysti kadangi tikrai nepaliksiu šito taip paprastai nes tu man dėjai tiesiog savo nuožiura bana ?

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 10 valandas (-ų) , windows XP parasė:

O tu nepagalvojai kad tiesiog žmogus atėjo tiesiog paprikolint juk nieko neįžeidinėjau niekam nesakiau nieko blogo o tu man pisai tiesiog random bana maždaug pailsėk nes užpisai jeigu tu manai jog taip ir praslysi lengvai tai labai klysti kadangi tikrai nepaliksiu šito taip paprastai nes tu man dėjai tiesiog savo nuožiura bana ?

Tai čia buvo tokie tavo prikolai? Ateiti paprašyti bano ir pažiūrėti ar mane užblokuos, o paskui nueiti į forumą ir prašyti unban. Gal geriau užauk iš tokiu savo prikolu. Nes patikėk jie niekam neįdomus.

Redaguota yO.w
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 1 minute , yO.w parasė:

Tai čia buvo tokie tavo prikolai? Ateiti paprašyti bano ir pažiūrėti ar mane užblokuos, o paskui nueiti į forumą ir prašyti unban. Gal geriau užauk iš tokiu savo prikolu. Nes patikėk jie niekam neįdomus.

Kurioje vietoje tu ižvelgiai bent viena mano priešiška veiksma ? jeigu tu nesupranti prikolu tai yra tavo problema o ne mano , bėja esu suaugęs žmogus ir tikrai nesu vienas iš tu snobu kurie tiesiog sėdi prie pc ir lieja savo pykti ant kitu projekto žaidėju ;))

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 10 valandas (-ų) , windows XP parasė:

Kurioje vietoje tu ižvelgiai bent viena mano priešiška veiksma ? jeigu tu nesupranti prikolu tai yra tavo problema o ne mano , bėja esu suaugęs žmogus ir tikrai nesu vienas iš tu snobu kurie tiesiog sėdi prie pc ir lieja savo pykti ant kitu projekto žaidėju ;))

Jei kažkas nepatinka tai prašau kreiptis į serverio savininką.

Ir nefreepostinam nes moderatoriaus nubaus ? 

Ir džiaukis kad dar amžino neuždėjau nes labai prašei.

Redaguota yO.w
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 10 valandas (-ų) , windows XP parasė:

Na ir prižūrėtojas... šūnyti tu mažas eik tik pamoku ruošt nesedėjas prie pc isižeidusia panelyte vaidina kidas ;)) grow up kid ;))

Už ne pagarbą gali būti nubaustas ? 

Ir tai paskutinė žinute tau ? 

Redaguota yO.w
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...