Jump to content

psycho prisistatymas


Rekomenduojami pranešimai

  1. Jūsų vardas: Mano vardas yra Nojus
  2. Iš kokio miesto esate?: Ignalinos r. (Tiksliau mažas kaimelis)
  3. Kiek Jums metų?:  14
  4. Jūsų zodiako ženklas: Skorpijonas 
  5. Kada Jūsų gimtadienis?: Lapkričio 12d.
  6. Kokie yra Jūsų pomėgiai?: Anime/Žaidimai/Ateities apgalvojimas
  7. Kiek laiko žaidžiate Counter Strike 1.6?: Pirmą kart žaidžiau 6-7 metų vos gavęs prieit prie mamos darbinio kompiuterio tai gan ilgai 
  8. Kokie žanro filmai patinka?: Anime/Siaubo/Veiksmo/Nuotykiu
  9. Iš kur sužinojote apie mūsų projektą?: Iš Msa sužinojau apie šį projektą
  10. Kokios muzikos klausotes?: J-Rock, Rock, Lofi, Rap
  11. Ar turite brolių/seserų? 3 sesutes 
  12. Kokios yra Jūsų geros ir blogos savybės?: Geros - Draugiškas, padedantis, bei malonus žmogus (Bent taip jau man apie mane sakė) 
    Blogos - Kartais pavydus, nuobodus, piktas.
  13. Kokia yra Jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Boksas, MMA, Karatė. 
  14. Ar turite augintinių? ( Jeigu norite, galite įkelti nuotrauką): Turiu vilkšunį, jeigu norėsit pamatyt jos nuotrauką į discordą parašykit mielai gausit.
  15. Apibūdinkite savo charakterį: Įvairus žmogutis esu, viskas nuo nuotaikos priklauso.
  16. Kokie yra Jūsų gyvenimo tikslai?: Po kol kam tai mokytis iki kol gausiu norima specialybę, o po to kaip ir pas dauguma, namas, žmona ir vaikas ?
  17. Jūsų kontaktai(Facebook, snapchat, instagram ir t.t): Snapchat - psychopath66r Discord - Painless.#6583 Instagram - i9senjuu
  18. Kas yra Jūsų autoritetas serveryje arba gyvenime?: Nežinau ar anime characteriai prie to prisiskaito, bet Madara, Naruto, o iš realių žmonių Mike T.
  19. Jūsų nuotrauka(NEBŪTINA): Instagrame susirasit, o jei pilnai norėsit pamatyt tik paprašyt užteks ?
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...