Jump to content

Dumas. Prižiūrėtojas?


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: Dumas.

2.   Jūsų vardas: Edgaras.

3.   Kiek Jums metų?: 19

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip turiu.

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip teko būti ir įgavau nemažai patirties ties šia sritimi, pareigas turėjau apie metus laiko vienam projekte po kol neprasidėjo ten nesamonių darymas su projektu, o sekėsi gerai, aišku buvo ir skundų ir kitų visokių nesamoniu, bet teisybė buvo visalaiką mano pusėje.

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Šiuo metu nedirbu.

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Pačiam projekte esu apie 1-2 savaites, o serveryje pražaides 2400 minučių. 

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: 5 valandas.

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: 5 valandas arba daugiau.

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Gerosios savybės: Draugiškas, bendraujantis, paslaugus. Blogosios: tai kad keikiuosi o taip daugiau nelabai žinau ka ir pasakyti, reikia klausti tu kurie bendrauja.

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): Puikiai žinau, amx_ban, amx_kick, amx_mute, ir t.t bet pagrindas yra amxmodmenu.

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Prižiūrėtojas turi palaikyti tvarką serveryje, bei forume, mokėti gerai taisyklęs ir jų paisyti. Paaiškinti žaidėjams ko jie nesupranta, jiems padėti. Žiūrėti kad serveryje nebutu ,,Čhyteriu" ir taisyklių laužytoju. Tikrinti forumo skundus, unban anketas ir t.t visada padėti žmogui iškilus kokiai nors problemai. Užtikrinti gera atmosfera serveryje.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Esu gan aktyvus ir praleidžiu nemažai laiko šiame projekte kaip jį tik atradau, nesakau kad esu pats geriausias kandidatas, nes manau kad visi mes čia esame lygus.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Turiu VIP kurį suteikia šis projektas steam žaidėjui.

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Laisvalaikiui sportuoju gym'e, būnu su draugais, šeima. Žaidžiu kompiuteriu, o jeigu labai jau nebūna ka veikti tai piešiu.

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): DC: Dumas.#4360 o dėl daugiau kontaktų galiu parašyti privačiai.

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: Taip https://steamcommunity.com/profiles/76561199033517254/

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): Taip žinau

WH- Čhytas su kuriuo gali matyti kitus žaidėjus kiaurai sienas/žemėlapį

AIM- Čhytas su kuriuo žaidėjui automatiškai nustato/lock'ina taikinuka ant kito žaidėjo ir jį nušauna.

SPEEDHACK- Čhytas su kuriuo žaidėjas gali greitai lakstyti.

Alias- Kodas palengvinantis šaudymo įgudžius.

 

  • Like 2
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...