Jump to content

pRx į prižiūrėtojus


Rekomenduojami pranešimai

 

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: #505 pRx

2.   Jūsų vardas: Faustas

3.   Kiek Jums metų?: 20

4.   Ar turite mikrofoną?: Ne, bet nusipirksiu

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip teko ir ne vienam projekte esu buvęs su laiku bėgant įgauni patirties, sekesi gan gerai

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: dirbu( plyteles klijuoju)

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: kelias dienas

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: Po darbo galiu būt ir iki 23-00h savaitgaliais kai atsikeliu iki nakties

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: per dvi dienas kažkur virš 600min gavosi

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: draugiškas, paslaugus, geros sirdies, greit susinervinu bet greit ir atsileidziu,  pavydus, nekantrus

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): Taip, amx_addban amx_ban, amx_unban, amx_who t.t

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Prižiūrėti serveryje tvarka, stebėti žaidėjus, žiūrėti ban, unban apiliacijas, svarbiausia yra neiškelti savęs

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Na turiu gan nemaža patirtį 1.6 tiek prižiūrėtojo sritį tiek administracijoj, esu gan aktyvus, su visais būnu lygus t.y neišskirinėju žaidėju, bunu serveryje kai administracija, prižiūrėtojai būna atsijunge. Lengvai atskiriu kur žaidėjas pašaudantis kur  naudoja neleistinas programas. Būdamas prižiūrėtoju palengvinsiu darba administracijai

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Esu paprastas žaidėjas

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Esu paprastas žmogus, mėgstu linksmas kompanijas, patinka pakelti žmonėms nuotaikas, esu toks prie bairio, kartais nelabai kas supranta mano prikolus. Esu atsakyngas, rimtai žiūriu į savo darbus. Esu ramaus budo nesiveliu į konfliktus

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): skype faustasltu1, facebook Faustas Kolontaj

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: Taip, faustazas

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): Na čia ir taip suprantami dalykai, kurie serveryje netoleruojami ir už juos gaunamas ban, nelegalios programos, kenkia tiek serveriui tiek žaidėjam

pildau per telefona, tai grįžęs po darbo pakeisiu teksto spalva.

  • Like 1
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nors ir naujas veidas mūsų projekte, tačiau greit prisitaikei, nepuolei pildyti anketos pirmą dieną atėjęs žaisti. Aktyvumas tikrai puikus, per savaitę laiko sugebėjai įšokt į top15 laiko atžvilgiu. Taip pat įžvelgiu nemenką pliusą, kad vakarais gali serverį prižiūrėti iki vėlyvų valandų, kai trūksta mūsų dabartinių prižiūrėtojų. Bendravimas su žaidėjais pakankamai tvarkingas, neteko pamatyti konfliktų. Kadangi trūksta aktyvių prižiūrėtojų, ypač, į vakarinę pamainą - priimtas bandomajam laikotarpiui. Susisiek AŽ, tema rakinama.

  • Like 1
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...