Jump to content

#505 `n bind i prižiūrėtojus


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: #505 `n bind

2.   Jūsų vardas: Ignas

3.   Kiek Jums metų?: 15

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip, sekėsi gan gerai, kol serverio nesugadino pardavus.

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Mokausi.

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: 3-5 dienas.

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: nuo 2h iki 8h "kartais jeigu neužsiėmes 10h"

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: nuo 2h iki 8h

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Geros savybės: Esu draugiškas, esu linksmas, jeigu užsibrieziu tikslą nesvarbu kas bebutu pasiekiu ji, blogos savybės: Kartais buna kad labai rimtai priemu kitu nuomuone, esu pavydus:D "kaip ir viskas"

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): amx_ban - amx_kick - amx_slap - amx_slay - amx_vote -amx_gag - amxmodmenu - amx_map

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: užtikrinti serveryje tvarką. kad butu serveris švarus, nebutu čyteriu, kad žaidėjai nebėgtu iš serverio dėl netvarkos.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): esu aktyvus, mėgstu bendraut, sutariu su žaidėjais "ypac prx <3" , turiu šiektiek patirties prižiūrėtojo vietoj.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): kadangi esu legalus žaidėjas turiu nemokama vip naryste.

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: mėgstu žaisti kompiterinius žaidimus, mėgstu krepšinį, mėgstu sportuoti, lankau ivairias treniruotes, "kadangi karantinas viskas užsidarė"

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): Skype: Mydzyasi   Discord : Ignas#9561    Facebook: Ign As

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: Neisivaizduoju kodėl bet neina ikelti. Steam: IgNaS "anime su zenkliuku per aki"

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais):

Wall hack: tai programa kuri palengvina žaidimą, su ja gali matyti priešus kiaurai sienas, ir turi dvigubą šansą laimėti rounda. Aimbot: aimbot yra auto šaudymas i galvą, arba kitaip headshot mašiną , ji už tave šaudo i priešų galvas. 

SPEEDHACK: Speed hacku yra ivairiu nuo paprasto begimo iki sgs -gs, tai palengvina žaidimą kaikur netgi labai, isibėgi pasislepi ir lauki, su speed hacku tu esi pranašestis, bėgi žymei greičiau negu priešai, arba tavo komandos draugai.

ALIAS: tai parodo tavo ivestus "kodus" arba turimus "čytus"

 

Visu šitų "Wh,aim.speed,alias. nepatariu turėt,naudot nes bus blogai:( .busit išbaninti.

  • Like 2
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 8 valandas (-ų) , Laurenskis parasė:

Privalumai:

 

· Daugiau nei 16 metų.

 

· Įvairi administravimo patirtis.

 

· Patirtis pačiame žaidime.

 

· Draugiškas bendravimas su kitais žaidėjais.

Nvm, =D iš seniau pažiūrėjau kad priėmė 15-ti pamaniau kad ir man reik=D gal senesniose taisyklėse buvo nuo. Mažiau. 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
On 2021-02-22 at 11:10, Laurenskis parasė:

tai kam pats tada tuos privalumus ant jo temos įkėliai? ?

Skaičiau šabloną, ir pažiūrėjau anketas 2 pirmas, ir pamačiau kas 15 pakomentavau?, tada pažiūrėjau kitas anketas pamačiau kad nuo 15 priėmė, tai pamaniau gal nemaisys labai ?

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
On 2021-02-21 at 23:25, `n bind parasė:

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: #505 `n bind

2.   Jūsų vardas: Ignas

3.   Kiek Jums metų?: 15

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip, sekėsi gan gerai, kol serverio nesugadino pardavus.

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Mokausi.

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: 3-5 dienas.

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: nuo 2h iki 8h "kartais jeigu neužsiėmes 10h"

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: nuo 2h iki 8h

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Geros savybės: Esu draugiškas, esu linksmas, jeigu užsibrieziu tikslą nesvarbu kas bebutu pasiekiu ji, blogos savybės: Kartais buna kad labai rimtai priemu kitu nuomuone, esu pavydus:D "kaip ir viskas"

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): amx_ban - amx_kick - amx_slap - amx_slay - amx_vote -amx_gag - amxmodmenu - amx_map

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: užtikrinti serveryje tvarką. kad butu serveris švarus, nebutu čyteriu, kad žaidėjai nebėgtu iš serverio dėl netvarkos.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): esu aktyvus, mėgstu bendraut, sutariu su žaidėjais "ypac prx <3" , turiu šiektiek patirties prižiūrėtojo vietoj.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): kadangi esu legalus žaidėjas turiu nemokama vip naryste.

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: mėgstu žaisti kompiterinius žaidimus, mėgstu krepšinį, mėgstu sportuoti, lankau ivairias treniruotes, "kadangi karantinas viskas užsidarė"

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): Skype: Mydzyasi   Discord : Ignas#9561    Facebook: Ign As

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: Neisivaizduoju kodėl bet neina ikelti. Steam: IgNaS "anime su zenkliuku per aki"

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais):

Wall hack: tai programa kuri palengvina žaidimą, su ja gali matyti priešus kiaurai sienas, ir turi dvigubą šansą laimėti rounda. Aimbot: aimbot yra auto šaudymas i galvą, arba kitaip headshot mašiną , ji už tave šaudo i priešų galvas. 

SPEEDHACK: Speed hacku yra ivairiu nuo paprasto begimo iki sgs -gs, tai palengvina žaidimą kaikur netgi labai, isibėgi pasislepi ir lauki, su speed hacku tu esi pranašestis, bėgi žymei greičiau negu priešai, arba tavo komandos draugai.

ALIAS: tai parodo tavo ivestus "kodus" arba turimus "čytus"

 

Visu šitų "Wh,aim.speed,alias. nepatariu turėt,naudot nes bus blogai:( .busit išbaninti.

Na kiek mačiau tai draugiskas aktyvus kidas taip kad as nieko pries uz tokius. 

  • Thanks 1
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 2 weeks later...

Anketa pakankamai nebloga, didžiausias pliusas - AKTYVUMAS. Vos atėjęs į serverį - informacija pradėta kaupti nuo 02mėn. 20d. per nepilną mėnesį sugebėjo tapti TOP 1 praleidusio daugiausiai laiko serveryje. Per nepilną mėnesį sugebėjo išžaisti beveik 6000min. Čyterius taip pat pakankamai neblogai skiria, problemų kolkas pastebėti neteko. Vaikis aktyvus, kupinas energijos, idėjų, patarimų. Minusai - kartais įkyrus, anketos laikotarpiu nebuvo laikytasi visų anketos reikalavimų taisyklių, trūksta rimtumo, įsijautęs pradedi nejaust ribų bendraujant su žaidėjais. Viską apibendrinus manau galima suteikti šansą bandomajam laikotarpiui. Priimtas, bandomajam laikotarpiui, susisiekti AŽ. Tema rakinama.

 

EDIT: Po 1 mėn. pareigose asmuo šalinamas iš pareigų, kadangi aktyvumas smarkiai krito tiek serveryje, tiek forume. Skundų anketa stovi neperžiūrėta, elgesys serveryje taip pat dažnu atveju nepagarbus, vaikiškas. 

  • Like 1
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...