Jump to content

Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: psycho 痛み

2.   Jūsų vardas: Nojus

3.   Kiek Jums metų?: 14 (Gali neatrodyti taip)

4.   Ar turite mikrofoną?: Na kaip ir ne, bet jei reikia būtinai gausiu

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip teko vieną kart, sekėsi visai neblogai, bet dėl to jog nebuvau aktyvus išmetė, bet tai buvo labai senai

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Na mokausi mokykloje, bet vasara visada jei atsiranda koks darbas kurį galėčiau atlikti tai dirbu

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Na žaidžiu nedaug, bet esu šiek tiek padėjas ankščiau.

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: Kol atostogos tai 4-5h, po atostogų galėsiu tik vakarais arba laisvesnėmis dienomis.

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: Na dabar nedaug kadangi šiek tiek ilsiuosi nuo visko.

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Geros - padedantis, nuoširdus, draugiškas, tvarkingas. Blogos - sunervinus galiu pasirodyti visai kitoks tai yra kitokia pusę, kartais būnu labai šaltas bendraujant, jeigu apie anime blogai užsimina tada pasirodo piktoji pusė ir bandau išsiaiškinti kodėl.

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): amx_ban, amx_kick, amxmodmenu, amx_slap, amx_slay, amx_gag

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Prižiūrėti serverį, sutarti su nariais.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Esu kaip visi žmonės, gali būt jog kai kam nepatiksiu, bet man tai nesvarbu noriu dirbti šį darbą

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Jokių neturiu tik esu legal žaidėjas tai free vip ?

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Programavimas, anime, bendravimas, informacija yra mano profilyje ?

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): Discord - Painless.#6583, Snapchat - psychopath66r

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: Taip, https://steamcommunity.com/profiles/76561199103225018/

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): WH - Leidžia matyti žaidėjus per sienas ir kitus objektus, AIM - Žaidėjams nutaiko į galvą ir taip palengvina jų nužudymą, SPEEDHACK - Padidina tavo greitį, Alias - Na šito nežinau, bet galbūt kas nors paaiškins iš žmonių

Redaguota psycho 痛み
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
On 2021-02-21 at 23:04, `n bind parasė:

Ir šiaip, kiek žaidžiu esu aktyvus, ir nei karto tavęs nemačiau. ?

 Na atsiprašau dėl dabartinio savo aktyvumo, bet turiu daugybė darbų šiuo metu, aišku visada galiu padidinti savo aktyvumą vos to prireikus, o patirties žaidime turiu, bendravimas priklausys nuo to kaip su manimi bendraus, komandas žinau, niekada nebaninčiau be wargod įrodymų, o amžius nelabai ir svarbus šiuo atveju kadangi pats suprantu ką reiškia prisiimti atsakomybę su tokiu darbu tai va toks būtų mano atsakymas ? 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 3 valandas (-ų) , psycho 痛み parasė:

 Na atsiprašau dėl dabartinio savo aktyvumo, bet turiu daugybė darbų šiuo metu, aišku visada galiu padidinti savo aktyvumą vos to prireikus, o patirties žaidime turiu, bendravimas priklausys nuo to kaip su manimi bendraus, komandas žinau, niekada nebaninčiau be wargod įrodymų, o amžius nelabai ir svarbus šiuo atveju kadangi pats suprantu ką reiškia prisiimti atsakomybę su tokiu darbu tai va toks būtų mano atsakymas ? 

=), jeigu reiks, tikėkimės savo darbą atliksi. Sėkmės 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Anketa tvarkinga, tikrai nesijaučia, kad 14 metų. Metai tikrai pas mus nekliūtis, tačiau tai galbūt gali kiek nors įtakoti čyterių gaudymą, dėl patirties stokos. Aišku, gyveni ir mokaisi, bet šiuo atveju užkliuvo aktyvumas, kad darbo dienomis, jis labai nedidelis, nors savaitgaliais ir padidėja. Šį kartą, atmesta, dėl per mažo aktyvumo. Jei išeitų padidinti aktyvumą, bandyk po 2-3 savaičių, pakartotinai. Tema rakinama.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...