Fringas 3 Parašė Sausio 19, 2024 Share Parašė Sausio 19, 2024 Jūsų slapyvardis žaidime: Fringas Jūsų pasiūlymas forumui ar serveriui?: Atnaujinti ginklų skinus. Papasakokite apie savo pasiūlymą plačiau: Siūlyčiau pridėti naujų A skinų. Nes pasirinkimas yra tik vienas GAMING. Visi kiti A skinai be peilių yra iš Event. Taip pat siūlyčiau padaryti galimybę Gauti A skiną ir B skinų dulkinimo,nes perteklius b skinų neduoda jokios naudos. Kokia nauda bus iš šito pasiūlymo?: Žaidėjai turės galimybę gauti didesnį A skinų(kalbama apie mk,ak,deagle,awp} asortimentą. Nes juokingai atrodo kaip žaodėjai laksto su A skinais kalėdiniais,helovyno arba gaming 😄 1 2 Nuoroda į tema Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
aim_cargo 3 Parašė Sausio 3, 2025 Share Parašė Sausio 3, 2025 Prieš . Nes A skin tikrai nedarys nauju . O jog apie skinų dulkinimą B variant . Kas nori tas daro dulkinimą . Visiems yra gerai. Nuoroda į tema Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Rekomenduojami pranešimai