Jump to content

rekt'as bando pakelt kartele :)))


Rekomenduojami pranešimai

 

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: rekt

2.   Jūsų vardas: Lukas

3.   Kiek Jums metų?: 23

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip tačiau jis dead 

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip būvau , būvo ištiesu visko būvo ir sunku būvo ir lengva kaip ir kiekviename serveryje... 🙂

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Dirbu

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Galima sakyt jog 1-2mėn jau

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: šiuo metu tikrai ganėtinai ilgai

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: 2-3h

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Gera ta jog esu draugiškas , padedantis bei sąžiningas, o blogos jog esu degtukas..

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): amx_kick amx_ip amx_banip

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Manau jau daug ką pasako tas pasakymas prižiūrėtojas jo pareigos yra prižiūrėt servery nuo čyteriu bei kitu nedoreliu

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Neesu niekom geresnis už kitus visi mes lygus.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Tūrėjau prieš 3dienas s.admin  tačiau paprašiau jog nuįmtu man jį.

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Taigi esu Lukas man 23metai esu kiles iš kėdainių laisvu laiku leidžiu gym'e tačiau šiuo metu nelabai išeina kadangi trauma apturėjau tad mano pomegis dabar tik vienas tai 1.6 kapoju kol gyju bet šiaip mėgstu leist laika su draugais tai fūle palošt nulekiam tai į kaše pamėtom , tai alaus su siemku pakiu įšaunam viska veikiu ką ir normalus bahurėliai , o šiaip jo mėgstamiausia veikla tai gym'as :))

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): rekt#5239

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: https://steamcommunity.com/profiles/76561198304449884

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): Taigi , WH yra ta programa kuri jūms leidžia matyti kiaurai sienas kur yra enemys su ta programa daug lengviau žaisti kadangi tu gali realiai nežiūrėt į radara.. AIM su šia programa šaudysit vien tik HS ir tai labai palengvina jūms žaidima kadangi jūms nėra reikalo stengtis programa už jūmis viska padaro :)) SPEEDHACK - Su šia programa realiai apibėgsit map per minimum 2 sec ir tai yra pliusas žaidėjui kuris naudoja šia programa jūsų nepagaus ir nenušaus jus viska labai greitai padarysit kadangi greitis nežmogiškas. ALIAS - O alias tai yra tiesiog kodai palengvinantis jūms žaidima tačiau jūms prireiks pastangu žaidžiant :)))

  • Like 4
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...