Jump to content

Not Prett į prižiūrėtojus


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: Not Prett;

2.   Jūsų vardas: Mantas;

3.   Kiek Jums metų?: 19 - lika. 

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip, turiu.

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip, yra tekę, ne kartą. Taipogi ir šiame projekte yra tekę pabuvoti prižiūrėtoju, deja, išėjo pabuvoti juo tik 4 mėnesius, nes gyvenimo mesti išbandymai būna nenuspėjami, dėl to turėjau perleisti savo vietą kitai personai, tačiau grįžtu pilnu pajėgumu! Kalbant apie savo pareigų vykdymą, drįstu sakyti, kad sekėsi labai gerai. Žinoma, be klaidų neteko apsieiti, tačiau, klaidos ir verčia mane tobulėti. 

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Dirbu;

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Su šiuo projektu esu jau vienerius metus, /online statistika rodo, kad esu pražaidęs apie ~16000 minučių;

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: Manau, kad laikas nebūtų pastovus, dėl darbo, laisvalaikio užsiėmimų, tačiau prisijungti kiekvieną dieną laiko tikrai rasčiau, kad ir valandą. Problemos, kad esu neaktyvus nebūtų, nes į mano laisvalaikio užsiėmimus įeina tiek tobulėjimas kompiuterio pagalba, tiek ir patys kompiuteriniai žaidimai;

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: Šiuo metu serveryje praleidžiu daug laiko, tai maždaug prasideda nuo dviejų valandų į dieną gryno žaidimo ir tęsiasi iki aštuonių valandų, galbūt ir daugiau, nes neretai prarandu laiko pojūtį.

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Mano gerosios savybės, kurios padeda man sklandžiai realizuoti įvairias situacijas, bei kurios pateisintų šio projekto administracijos man iškeltus lūkesčius, yra tokios:

  • Esu šaltų nervų žmogus, stengiuosi niekada nesivadovauti bei nepriimti sprendimų remdamasis emocijomis;
  • Paslaugumas, visada stengiuosi padėti žmonėms išspręsti jų problemas bei suteikti visokeriopą pagalbą;
  • Nešališkumas, nesvarbu ar nusižengęs žaidėjas yra mano draugas ar ne, jis privalo būti nubaustas.
  • Taipogi esu disciplinuotas, atsakingas bei kruopštus žmogus, mano nuomone, šios trys savybės padės kiekvienam žmogui tapti geriausia jo versija.

Pereinant prie blogų savybių, kurias stengiuosi ištaisyti, praplėsdamas savo akiratį bei išmokdamas kodėl jos blogos ir galėtų pakišti koją ateityje, būtų tokios:

  • Stengiuosi iškilusias problemas išspręsti savarankiškai, vietoj to, kad paprašyčiau pagalbos labiau įgudusio žmogaus toje srityje; 
  • Esu perfekcionistas, todėl save kritikuoju ten, kur nereikėtų, kas tikrai stabdo mano tobulėjimą.
  • Iš dalies esu naivus, per daug pasitikiu žmonėmis, kuriais dažniausiai žinau, kad nederėtų.

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): AMX komandas žinau gerai: amx_addban; amx_vote; amx_ban; amx_votemap; amx_kick; amx_slap; amx_slay; amx_gag; amx_last; amx_ip bei daugelį kitų, žinoma reikėtų nepamiršti ir pagrindinių AMX komandų meniu amxmodmenu;

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?:  Mano nuomone, pagrindinės prižiūrėtojo(-s) pareigos yra šios:

  • Stabdyti kenkėjų veikla serveryje;
  • Būti nešališkui(-ai);
  • Serveryje palaikyti tvarką;
  • Nepiktnaudžiauti nei savo užimama poziciją, nei jos komandomis;
  • Spręsti žaidėjų iškilusias problemas tiek serveryje, tiek forume;
  • Tikrinti bei sekti prižiūrėtojui priskirtas skiltis forume.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Aš turiu būti pasirinktas todėl, nes jau į komandą įstočiau turėdamas didelį žinių bagažą administravimo srityje, taipogi dėl savo gerujų savybių, kurias paminėjau viršuje ir na žinoma, kolektyvą papildyčiau savo dideliu aktyvumu, kurio pačiame serveryje, kiek pastebėjau, yra šioks toks trūkumas.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Šiuo metu turiu nemokamą vip narystę, ankščiau, kaip ir minėjau, buvau prižiūrėtojas šiame projekte.

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Iš visos mano anketos, galima susidaryti išvadą apie mano charakterio savybės, gal dar truktų paminėti, kad niekada nelaikau savęs "geresniu" už kitus, esu kaip ir kiekvienas žmogus, paprastas su sava istorija. Mėgstu turiningą laisvalaikį, todėl stengiuosi vos tik atsiradus galimybėj išbandyti kažką naujo, o kaip žinia, galimybės neatsiras neišėjus iš savo komforto zonos. Domėjausi ir domiuosi savęs tobulinimu, todėl skaitau/klausau knygų, kurios man suteiktų vis naujų žinių ir praplėstų akiratį. Mėgstu bendrauti su žmonėmis, išgirsti jų istorijas, pasakojimus, nes tada pasižiūrėjus į juos matai ne tik jų išorę, bet ir vidų. 

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): Discord'o kontaktai - Mantas.#8982

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: https://steamcommunity.com/profiles/76561198313750219/

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): 

Wallhack/WH - tai kenkėjų naudojama programa, kuri leidžia žaidėjui matyti savo oponentus kiaurai sienas;

AIM - tai kenkėjų naudojama programa, kuris automatiškai nusitaiko galvos ar kūno link;

SPEEDHACK -  tai kenkėjų naudojama programa, kuri prideda naudotojui papildomo greičio bėgant;

ALIAS - tai kenkėjų naudojami scriptai, kurie suteikia jiems pranašumą bei palengvina jų žaidimą.

 

  • Like 2
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 2 weeks later...
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...