Jump to content

Bedarbio Bendradarbis į prižiūrėtojus.


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: Bedarbio Bendradarbis

2.   Jūsų vardas: Paulius.

3.   Kiek Jums metų?: 18.

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip.

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Esu buvęs prižiūrėtoju seniau  ( gal pries metus su trupučiu ), sekės gan gerai laika kurį buvau prižiūrėtojas buvau tikrai aktyvus tiek serveri tiek forume, tačiau savininkas nusprendė uždaryti serverį.

6.   Jūs dirbate ar mokotės?:Mokausi (12 klasė).

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Grubiai apie mėnesį su pusę.

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: Apie 4-3 Valandas darbo dienomis savaitgaliais daugiau.

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: Įvairiai, bet laikas šokinėja tarp 3-6 valandu tačiau tiksliai pasakyt negaliu nesu tas žmogus kuris intensyviai seka laiką.

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Esu gan kominikabilus, bendraujantis ir mokantis dirbti komandoje, tačiau savo bloguju savybiu tikrai nežinau nors jų tikrai turiu, viena kuria galėčiau išskirti tai didelis keikimasis nors didžioji dalis mano keiksmažodžiu yra išreiškiami juoko forma.

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): Komandas tikrai žinau gerai.
amxmodmenu - Atidaro pagrindini amx meniu
amx_mute - Galimybė užtildyti tam tikra žaidėja pasirinktose kategorijose (teamchat / chat / voice)
amx_slay - Komanda leidžianti prievarta nužudyti žaidėja.
amx_ban - Komanda leidžianti užbaninti žaidėja už tam tikrų taisyklių nesilaikyma.
amx_slap - Komanda leidžianti trenkti (įrašytu damage kiekiu, jei jis nepasirinkas bus slapinama su 0 žalos), jog jis pradėtu judėti ar panašiai.

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Pats klausimas viską pasako. Nieko įprasto, išskirtinio čia nematau, tiesiog šioms pareigos reikės skirti kuo daugiau dėmesio į forumą, bei serverio prižiūrą, reiks stebėti kiekvieną žaidėją, bausti visus vienodai, nesvarbu ar tai draugas, ar priešas, visiems vienodos taisyklės ir bausti pagal pateiktus bausmės laikus, aišku, jeigu žmogus ir vėl pažeidžia taisyklęs, bausiu didesnui laikotarpiui, tai priklauso nuo taisyklės pažeidimo ir nuo tos taisyklės pažeidimų kiekio. Kiekvienas prižiūrėtojas turi suteikti pagalbą, tiek forume, tiek serveryje.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Manau, kaip ir daugelis kurie pildė anketą esu tikrai aktyvus, bei niekada per savo žaidimo metus nesu naudojas jokiu palengvinamuju programų. Bei manau mano žaidimos patirtis yra tikrai nemaža.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Esu turėjas "Admin" Privilegijas kurias pirkau vien dėl to, nes tuo metu serveryje buvo žmogus naudojantis palengvinančias programas, dabar turiu VIP privilegijas kurias man suteikia legalus counter-strike. 

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Mano vardas Paulius, man yra 18 metų. Nesu pasikėlęs, bet ir nemėgstu tokių žmonių, esu paprastas, draugiškas, bendraujantis, malonus, būna momentų kai susinervuoju, tuomet tampu griežtas, na bet taip nutinka retai. Mėgstu juokauti, bendrauti su žmonėmis, stengiuosi su visais sutarti, bet visiems neįtiksi. Moku susibendrauti su bet kuria siela. Esu rimtas , atsakingas , draugiškas , drovus. blogoji savybė: Greitas užsidegimas. Tas mano greitas užsidegimas gali pasirodyti ar išsiskleisti daugeliu formų, pavyzdžiui, apšaukimu arba labai šaltu be emocijų pokalbiu. Šaltas pokalbis yra pavojingesnis, nes neišsirėkiu, tai iš to gali kilti dar viena išraiška: Ignoravimas. Tada man žmogus visiškai nebeįdomus, tiesiog išnyksta jis man... Na gal būt užteks.

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): 
Discord : 7InchDefeater#1588
Prireikus kitų kontaktų galėsiu juos suteikti per Discord platforma.

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: Taip kaip minėjau anksteniam punkte esu.
https://steamcommunity.com/profiles/76561199132466355/

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais):
WH - WallHack sutrumpinimas. Tai palengvinamoji programa leidžianti žaidėjui mati kiaurai sienas.
AIM - Aimbot, kuris automatiškai nusitaiko į žmogu (dažniausiai galva) bei tuo pačiu išauna.
SPPEDHACK - Manau pats žodis viską paaiškina, jog tai yra palengvinamoji programa kuri suteikia greičio tiek judėjime tiek šaudyme.
Kas yra Alias žinau, bei žinau kelias jų rušis, bet dėja nemoku to apibudinti.

  • Like 2
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...