Jump to content

Bedarbio Bendradarbis prisistato.


Rekomenduojami pranešimai

Jūsų vardas: Paulius.

Iš kokio miesto esate?: Vilkaviškis.

Kiek Jums metų?: 18 metų.

Jūsų zodiako ženklas: Dvynukas.

Kada Jūsų gimtadienis?: 2003/06/07

Kokie yra Jūsų pomėgiai?: Pagrindas laisvu laiku tai nebūti namie, bet dabar kai jobani karantinai ir kitos nesąmonės, tai pagrindas susidaro iš gaminimo.

Kiek laiko žaidžiate Counter Strike 1.6?: su pertraukom apie 8 metus.

Kokie žanro filmai patinka?: Veiksmo, Siaubo, Kartas iš karto anime.

Iš kur sužinojote apie mūsų projektą?: Užvakar sugalvojau pareiti atgal į 1.6 ir ryte beieškodamas serveriu tiesiog atradau jus. So why not.

Kokios muzikos klausotes?: Įvarios.

Ar turite brolių/seserų? Teip.

Kokios yra Jūsų geros ir blogos savybės?: Esu bendraujantis žmogus stengiuosi su visais susibendrauti, bet problema kuria skaitau kaip blogąja savybę yra mano greitas užsidegimas.

Kokia yra Jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Buvo futbolas kol netruko kryžminis raištis.

Ar turite augintinių? ( Jeigu norite, galite įkelti nuotrauką): Turiu katę vardu Kulka, dėja nuotraukos nebus.

Apibūdinkite savo charakterį: Kaip ir minėjau anksčiau esu Draugiškas, Bendraujantis, Komunikabilus žmogus.

Kokie yra Jūsų gyvenimo tikslai?: Ilga laika turiu svajoje programavimo srityje, bet jei kelelis nebus palankus teks sukti link Ukininkų.

Jūsų kontaktai(Facebook, snapchat, instagram ir t.t):
SC : paulyssz
Discord : 7InchDefeater#1588

Kas yra Jūsų autoritetas serveryje arba gyvenime?: Gal kaip buvau 16 metų žiauriai žavėjaus Paul Walkeriu, tačiau dabar nemanau kad išskirčiau kažkoki Autoritera.

 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 2 weeks later...
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...