Jump to content

FuXurY į prižiūrėtojus


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: FuXurY

2.   Jūsų vardas: Andrius

3.   Kiek Jums metų?: 17

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip, yra tekę. Buvau vasarą vieno projekto prižiūrėtojas, tačiau jį pardavė ir taip visi išsiskirstė. Ten prasidėjo nesąmonės ir galų gale aš palikau pats. Sekėsi pakankamai gerai, įspėjimų ar nusiskundimų neturėjau, puikiai sutariau su žaidžiančiais žmonėmis.

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Mokausi

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Esu žaidęs ankščiau, tačiau buvo sugedęs kompiuteris ir buvo pertrauka. Sausį pradėjau žaisti, tačiau tik kelis syk į savaitę. Šiuo metu žaidžiu kiekvieną dieną. 

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: Kol žaidžiu - tol galiu ir prižiūrėti. Priklauso nuo dienos užimtumo, tačiau su laiko tarpais gaunasi apie 3 - 4 val.

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: Apie 5 - 6 val. Priklauso daug kas ir nuo žaidėjų skaičiaus.

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Esu nešališkas, draugiškas bei bendraujantis. Blogosios - kartais per griežtas, ne visada sugebu suvaldyti emocijas, daug iš savęs reikalauju.

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): Taip, amx_kick, amx_ban, amx_gag

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: prižiūrėti serverį nuo kenkėjų, spręsti iškilusias bėdas tarp žaidėjų bei malšinti konfliktus. Tikrinti skundus bei atsiblokavimus, padėti pagr. administracijai.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Esu vienas iš aktyviausių žaidėjų, serveryje ir cs 1.6 turiu gerą reputaciją, nesu baustas už čytinimą ir kt. 

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): esu VIP, kadangi steam žaidėjas.

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Laisvalaikiu sportuoju, skaitau knygas, dažnai klausau muzikos. Pagal galimybes stengiuosi išvykti į kitus miestus, mėgstu gamtą.

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): discord - Andrius#2891

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodąhttps://steamcommunity.com/profiles/76561199149667861

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais):

  • WH - modifikacija, kuri padeda matyti žaidėjus, esančius už sienų, dėžių ir pan.
  • AIM - modifikacija, kuri padeda taikliau šaudyti.
  • SPEEDHACK - modifikacija, kuri padaro Jūsų greitį neįprasta ir tokiu būdu per kelias sekundes galite apibėgti žemėlapį.
  • ALIAS - kodai, kurie palengvina Tavo žaidimą.
  • Like 2
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 13 minutes (-čių) , fl0lesAs parasė:

Nežinau ar čia melas ar kas, bet nebuvau tavęs išvis nei karto matęs, nei ankščiau nei dabar, arba gal aš aklas 😄

Nei prieš nei už tiesiog pastebėjimas. PEACE.

Jei kažką sako - aim.exe_. Tačiau buvo čia vartotojų restartas ar kas ir, praradau vartotoją. 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 2 weeks later...
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...