Jump to content

i nuke.lt komanda


Rekomenduojami pranešimai

1. Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: prisigėriau salerkinėsdyzelio 2. Jūsų vardas: Kristupas. 3. Kiek Jums metų?: 20 4. Ar turite mikrofoną?: Taip 5. Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Esu buves vienam projekte, neatsimenu pavadinimo. 6. Jūs dirbate ar mokotės?: Mokinuos. 7. Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Beveik nuo pradzios 8. Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: 8-9h per dien 9. Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?:5-6h 10. Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Geros savybės, tai kad draugiškas, mėgstu sporta, nepatinka patyčios, ar šaipymasi, Blogos savybės, esu minimaliai nekontroliuojamas, kartais neatlaikau nervu kaikuriuose vietuose, kartais, esu užsispyres 11. Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): amxmodmenu amx_kick amx_ban amxmapmenu amx_ss amx_vote ( Klausimas ) (Atsakymas ) ( Atsakymas ) amx_unban, ir t.t. 12. Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Prižiurėti serverį dėl tvarkos. ir prižiurėti adminus dėl free banu.. 13. Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): na, niekas nesako kad turėtumėt, jusu nuomonė yra jusu, ir man ja pakeist. 14. Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?):Neturiu. 15. Papasakokite apie save, savo pomėgius: Krepšinis ir praleidimas su hebra 16. Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): Lukenzo#6666 17. Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: Naujas Steam senas buvo pavoktas kitaip sakant ant linko paspaudziau ir nuvoge https://steamcommunity.com/profiles/76561199198458346/

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...