Jump to content

yO.w į priž.


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?:yO.ww

2.   Jūsų vardas:Gabrielius.

3.   Kiek Jums metų?:15.

4.   Ar turite mikrofoną?:Taip.

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi):Viena kartą teko būti, sekėsi gan gerai, patirties įgavau taip pat, bet buvau išmestas dėl neaktyvumo.

6.   Jūs dirbate ar mokotės?:Mokausi.

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?:Dvi ar trys dienas.

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?:Apie 

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?:Apie 2-3 valandas o gal ilgiau.

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes:Esu draugiškas, na kartais būna kad pradedu nervuotis, bet retas atvejis.

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3):amx_kick - amx_vote - amx_ban - amx_slay - amx_map - amxmodmenu.

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?:Užtikrinti serveryje tvarką ir be abejonės sukurti gera atmosfera.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?):Manau esu gan aktyvus, ir tikrai sugebėčiau prižiūrėti serverį.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?):Neturiu.

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius:Dažniausiai sėdžių prie kompiuterio nes laukė šaltą ir nelabai atrasi veiklos, o taip tai būna karts nuo karto pažaidžiu krepšinį.

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt):ENG#4224

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą:https://steamcommunity.com/profiles/76561199126569239

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais):Wallhack - Matai per sieną. - Aimbot - Visada nusitaikęs į galvą, bet aimbot būna skirtingu. SpeedHack - Gali pasidaryti kokio greičio nori bėgt. - Alias - Į console parašius alias gali pamatyti kokių aliasu yra.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...