Jump to content

Muchi. į priž.


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: Muchi.

2.   Jūsų vardas: Ernestas 

3.   Kiek Jums metų?: 16

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Ne

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Mokausi

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: 3-5 mėnesius, su mėnesio petrauka. 

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: 4-8h.

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: 2-6h.

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Gerosios : esu linksmas, mėgstu padėt žaidėjams jeigu ko reikia,  gerbiu serverio žaidėjus. Blogosios : mėgstu pasikeikt kartais, nebesugalvojau daugiau reiškias daugiau blogų savybių nėra 😄

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): amx_ban, amx_kick, amx_slap, amx_slay, amx_map.

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?:  Palaikyti serveryje tvarką, prižiūrėti serverį.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?):  Nemanau, kad esu kažkuom labai  išsiskiriantis nuo kitų, tačiau mėgstu palaikyt serveryje tvarką, ir mažint čyterių skaičių.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Šiuo metu turiu tik steam VIP privilegijas, esu tūrėjas visas pirktinas privilegijas.

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Mėgstu kompiūterinius žaidimus, bei į kašį pasvaidyt kartais 😄

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): Muchi#7551

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: https://steamcommunity.com/profiles/76561199005142842

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): WH - žaidėjų matymas per sieną, AIM - Automatinis nusitaikymas į žaidėjus, SPEED HACK - velniškas greitis, ALIAS - Scriptai.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 1 month later...
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...