Jump to content

Claudas į atranką


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: Claudas

2.   Jūsų vardas: Deividas

3.   Kiek Jums metų?: 16 už kelių savaičiu 17 :)

4.   Ar turite mikrofoną?: Yes

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Prižiūrėtoja esu turėjęs labai labai daug kartų buvo ir blogų akimirku ir gerų. Esu turėjęs ir ne tik cs projektuose ,bet ir samp'o ,minecraft žaidimuose. Kai pirmą karta gavau pareigas labai jas vertinau ir savo darbą stengiausi atlikti kuo kokybiškiau ,jog nebūtų nesusipratimų

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Mokausi

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Sakysiu tik tiesą , jog šitame projekte esu šviežias ir noriu pradeti savo karjera šiame projekte.

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: 2-5valandų manau tikrai galėsiu.

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?:Apie 2val su virš 

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Aprašysiu trumpai apie save: Sveiki , esu vaikinas vardu Deividas , žaidime esu užsivadinęs Claudas , man yra 16 metų iš Kretingos. Esu komunikabili asmenybė, visada bandau pritapti prie kitų ir išreikšti savo nuomonę tiksliai ir aiškiai, esu nešališkas asmuo, esu siekiantis tobulumo, mėgstu patirti ekstremalius iššūkius, naujus išbandymus, visuomet darbą stengiuosi atlikti kokybiškai, be priekaištų ir iki galo. Mėgstu dirbti komandiškai su kitais, bendradarbiauti, padėti pasiekti užsibrėžti tikslo. Esu siekiantis kuo daugiau žinių žmogus, mėgstu pilnavertį darbą, esu unikali asmenybė. Mėgstu papildyti, patarti, išreikšti savo nuomonę viešai ir be jokių abejonių, esu kruopštus darbams, empatiškas, imlus naujovėms, mėgstu organizuoti renginius, jose dalyvauti ir patirti ko nematęs, mėgstu padiskutuoti su kitais žmonėmis, esu pats sau linksmas žmogus ir darau ką moku, ką galiu ir kas patinka. Nemėgstu laidyti visokių replikų, kurios gali pakenkti kitiems, kad ir mano priešams. Mėgstu siekti ir pasiekti savo tikslą, visada bandau daryti išvadas kur ir kaip padariau blogai,  užsibrėžęs tikslą bandau jo siekti ir stengsiuos iš savęs atiduoti maksimumą, visada siekiantis tikslo įdedu ir motyvacijos ir kruopštumo, nes pakelia šansus, turiu patirties šiame žaidime, nors esu dar jaunas vaikinas, tačiau esu daug patyręs, iškentęs, netektys ir visą kitą. Esu mokantis perkalbėti žmogų, bet aišku ne visais 100 procentų, bet jeigu pasiseka, tai ir nesustoju ir bandau perkalbėti ir įtikinti žmogų čia ir dabar. Mėgstu pasirodyti viešai, viešumoje niekados neparodau baimės ir stengiuos padaryti kuo geriau apie savę kitiems, išsakau ką manau ir neparodau savo blogosios pusės, parodau, jog esu patyręs ir mokantis išreikšti save kaip patyrusią asmenybę. Save galiu išskirti, ne visada, bet manau tai gaunas, tai yra galiu orentuotis greitai situacijose ir būti pastebėtas, visada iš padarytų klaidų mokaus ir darau išvadas, mėgstu formuluoti, dėti pagrindus, dirbti darbą, mokytis iš padarytų klaidų. Mėgstu iškart apsidrausti prieš darant darbą, negu garantuojantis žmogus, nes suprantu, kad neesu tobulas, galiu padaryti vieną, kitą klaidą, po kurių mokyčiausi ir tapčiau geresnis. Tobulų gyvenime nėra ir niekas negimė, pasaulis yra toks, jog visada turime mokytis vieni iš kitus ir nedaryti vieni iš kitų klaidų. Galiu būti šaltų nervų, bet ir susinervavęs, jeigu mane išveda stipriai iš vėžių, manau iš vėžių kiekvieną žmogų galima išvesti, bet tam reikia stipriai sunervinti žmogų ir padaryti ant tiek piktą, jog nebesivaldo. Na aš tikrai nesu tas, kuris ant tiek nesivaldantis, bet esu mėgstantis daug emocijų išleisti ir tvardaus kiek galiu. Na, žinoma, kiekvienas gali prirašyti nebūtų gerų savybių, tačiau neesu melagis, mėgstu teisingumą, todėl nematau reikalo pasakoti ne apie save, norint gauti pareigas. Žinoma, visi turime bent vieną, kitą ydą, kuriomis nesidžiaugiame ir nerandame kur didžiuoti tuo, tačiau neesu su jomis dar pats susipažinęs, nes geriausias variantas, tai spręsti yra iš dalies, stebint ir pan., todėl manau jūs stebėdami mane, bendraudami, artimiau pažintumėte. 

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): amxmodmenu, amx_help, amx_kick, amx_banip, amx_ban ir t.t

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Prižiūrėtojo pareigos yra prižiūrėti serverį nuo kenkėjų,čyterių,netvarkos ir t.t.Bet aš manau ,jog netik turi prižiūrėti ,bet ir padėti Pagr.Administracijai su įvairiais klausimais,bėdomis ir pns.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Esu sąžiningas žmogus, negaliu nuvertinti kitų, kelti save į viršų. Nesu pasipūtęs ir negaliu sakyti, jog esu geriausias kandidatas iš visų, nors jų net nepažįstu. Niekuomet kitų nenuvertinu ir nesiruošiu kada nors nuversti. Sąžiningumas yra vienas geriausių mano bruožų, kuriuo didžiuojuosi ir  bandau puoselėti, neprarasti. Apkalbos - tai lygmuo, kurį irgi pasiekti, tam reikia rafinerijos ir intelekto. Galiu pasakyti, jog esu pasiruošęs užimti tokias pareigas, esu su patirties bagažu, esu motyvuotas ir tikrai pranašesnis už kitus, turiu įdėjų, kurias norėčiau įgyvendinti šiose pareigose. Esu geresnis už kitus savo patirtimi, bei protų, turiu savo žodį ir tikrai moku suburti puikią komandą. Visada stengiuos atlikti darbą kruopščiai ir iki galo, visada patikrinu kelis kartus. Esu tikrai suprantantis šitą darbą, kaip jį reikia atlikti ir tvarkytis tokiose pareigose, esu visada linkęs į gerą pusę ir padėti žmonėms, mėgstu bendradarbiauti.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Neturiu

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Trumpai: Futbolas , discord bot'ų kodavimas , leisti laiką su draugais ir žaidimai.

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): DC:Claudas#0925

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: Nenaudoju ,bet ne problema jį isigyti

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): WH - Gali kiaurai sienas matyti | AIM - Palengvina šaudymą ,kulkos skrieja į priešą | SPEEDHACK - Gali greičiau judėti | O alias yra visokių viena galu pasakyti greičiau šaudo
 

 

Yep žinau ,jog esu naujokas bet man niekas nedraudžia pildyti į pareigas.Kaip sakoma visi nuo kažko pradedame.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...