Jump to content

pRx'as į prižiūrėtojus


Rekomenduojami pranešimai

 

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?:  144hz.pRx 

2.   Jūsų vardas: Faustas

3.   Kiek Jums metų?: 21

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip buvau prižiūrėtojas dauguma projektų, bei šitame irgi buvau, bet teko atsistatydinti dėl darbų.

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Taip, dirbu prie vėjų jegainiu.

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Jau ilgai esu su nuke projektu, dar kai buvo mažai žinomas.

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: Jeigu esu grįžęs iš komandiruotęs, kad ir visz diena.

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: nemaža laiką praleidžių serveryje.

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Esu paslaugus, geros širdies žmogus, nemėgstu veltis į konfliktus, esu linksmas zmogus suprantantis bairiukus, komunikabilus, greitai susinervinu neilgam laikui

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): Taip, amx_addban amx_ban, amx_unban, amx_who t.t

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Prižiūrėti serveryje tvarka, stebėti žaidėjus, žiūrėti ban, unban apiliacijas, svarbiausia yra neiškelti savęs, būti paprastam, bei paslaugiam.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Na turiu gan nemaža patirtį 1.6 tiek prižiūrėtojo sritį tiek administracijoj, esu gan aktyvus, su visais būnu lygus t.y neišskirinėju žaidėju, bunu serveryje kai administracija, prižiūrėtojai būna atsijunge. Lengvai atskiriu kur žaidėjas pašaudantis kur  naudoja neleistinas programas. Būdamas prižiūrėtoju palengvinsiu darba administracijai. Kai aš žaidžiu dažniausiai nebūna prižiūrėtoju serveryje, bet surandu steamid žmogaus ir numetu į discorda, jog nubaustu žaidėja.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Turėjau prižiūrėtoja, sekėsi puikiai, gal net ir dabar būčiau dar prižiūrėtojas, bet teko atsistatydinti dėl darbų, nes mėnėsiais tekto neprisėsti prie pc, dabar jau taip nebus.

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Esu paprastas žmogus, mėgstu linksmas kompanijas, patinka pakelti žmonėms nuotaikas, esu toks prie bairio, kartais nelabai kas supranta mano prikolus. Esu atsakyngas, rimtai žiūriu į savo darbus. Esu ramaus budo nesiveliu į konfliktus

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): skype faustasltu1

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: Taip, yra steam mano ant parašo

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): Na čia ir taip suprantami dalykai, kurie serveryje netoleruojami ir už juos gaunamas ban, nelegalios programos, kenkia tiek serveriui tiek žaidėjam

 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 2 months later...
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...