Jump to content

rychka į prižiūrėtojus.


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: rychka

2.   Jūsų vardas: Ryčka ?

3.   Kiek Jums metų?: 20

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip teko iš senų laiku xtcs.lt arba kitaip agames.lt, sekėsi labai gerai.

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Dirbu.

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Pora dienų.

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: Pora valandų tikrai galėčiau ir daugiau.

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: 1-2 valandas.

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Kad aš žinočiau savo gerąja pusę ir blogąja. ?

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): faktas. pgr: amxmodmenu , amx_ban / kick / gag / map ir t.t.

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Tvarka ir aktyvumas.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?):  Na esu vienas iš pažįstamu (afroge) vien dėl to, kad žaidžiau jūsų anam projekte.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): STEAM FREE VIP

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Kol karantinas tai tik dirbu arba prie pc sėdžiu, savaitgalį chillinu su chebra ir vsio kaip ir.

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): Mantas turi mano discorda.

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą:  https://steamcommunity.com/id/rychka/

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): WH - žmogus matantis viska pro siena AIM - automatiškas šaudymas į žaidėjus (labai taikliai) SH - greitas bėgimas ALIAS - nelegalus failai cstrike folderyje arba consolei žaidimo metų,

Redaguota rychka
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Žmogus man šiek tiek pažįstamas, todėl tikiuosi problemų didelių neturėtų kilti, aktyvumas galėtų būti ir didesnis tiek serveryje, tiek bendroje projekto veikloje, tačiau šiai minutei verdiktas toks:

Priimtas bandomajam laikotarpiui, susisiekti AŽ, tema rakinama.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...