Jump to content

6perg į prižiuretojus


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?:Šiuo metu [Perginiai]-6perg

2.   Jūsų vardas:Modestas

3.   Kiek Jums metų?: 23

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip teko , serverio pagrindinė administracija manu žino kokiam projekte, mano manimu gerai , sutriau su dauguma serverio žaidėju

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Dirbu

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Nuo šio projekto atsidarimo , žinoma pavasari išėjau į pertrauka ne tik nuo projekto bet aplamai nuo cs 1.6

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: Darbo dienomis nuo 1h iki 2h kadangi darbas ir t.t savaitgaliais laiko atsiras automatiškai daugiau tai iki 3-4h per dieną sunku konkrečiai pasakyti laika bet +- maždauk tiek manau

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: Po darbo 1-2h

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Geros: Draugiškas , Bendraujatis , mėgstantis humoro jausma. Blogoas: Užsispiręs , galimai kartais mėgstantis susierzinti , mėgstantis sarkazma

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): amxmodmenu amx_ban amx_ss amx_kick amx_vote 

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Prižiurėti serverį nuo žmonių kurie mėgsta piknaudžiauti neleistinomis modifikacijomis, padėti bet kokiais klausimai jei tai įmanoma bunant prižiuretoju jei ne perduoti pagrindinei serverio administracijai, prižiurėti, kad nebutu daromos serveryje nesamones nebutu free banu free mute nebutu gadinamas žaidimas sakoma informacija kai spect sakoma info gyviems. Bendrai sakant prižiureti ,kad serveryje butu laikomasis visų serverio taisyklių .

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?):Nu manau todėl ,kad šeip esu draugiškas su visais serverio žaidėjais puikiai išmanau kaip reikia prižiureti serverį , turiu tame patirties , esu motivuotas padėti tiek serverio administracijai , kad butu lengviau prižiureti serverį tiek žaidėjams jei jiems kils kokiu klausimų.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Esu paprastas serverio žaidėjas turintis vip statusa kaip legalus žaidėjas ir tiek.

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Nėra ką čia daug išsiplėsti pagrindas darbas namai , nes vasara baigėsi ir pomegių pamažėjo 😄 ,o šeip mėgstu sportuoti kadangi esu prieš alkoholi ir t,t tai mano laiko praleidimas be pc yra sportas , savarankiškas t.y krosas , turinikas ir t.t. dėl savęs ne profesonaliai 😄 

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): Psih0#8184

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: Taip esu https://s.team/p/fwkc-qwtb/TGPNTWTB

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): Taip žinoma žinau wh- kiaurai mato per sienas aim-auto arba ne auto šaudo tiesiog i žmogu kulkos visos skrieja į prieša realiai nereikia skillo 😄 speedhack- greitas begiojimas per žemelapi alias-tai kaip ir scriptas kuris realiai padeda pvz:greičiau šaudyti nei paprastam žaidėjui arba paspaudus tarkim šaudimo peles migtuka po biški leistusi taikinukas į apačia nu alias yra visokiausiu .

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 4 weeks later...
On 2021-10-29 at 03:13, fl0lesAs parasė:

Užblokuotas pačio anticheato. Girdėjau, dar daug banų kituose projektuose turi už cheatus, bet aš tik girdėjau, nežinau kiek tiesios yra.

Būvau užblokuotas,  o toliau ne kituose projektuose neturiu banų gal pasidalinsi i pm iš kur girdėjai mane sudomino. 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 3 weeks later...

Ilgai svarsčiau, tačiau, Atmesta. Tema rakinama.

Atbaidė tai, kad pagautas anticheat'o tiek čia, tiek kitame projekte. Taip pat su pirktiniu admin'u "žaidžiama" , o mano nuomone, prižiūrėtojas šitais aspektais turėtų būti rimtesnis.

image.png

 

  • Haha 1
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...