Jump to content

Gnutella i priz.


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: Gnutella

2.   Jūsų vardas: Arūnas

3.   Kiek Jums metų?:25

4.   Ar turite mikrofoną?: taip

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip, sekesi labai gerai , ne viename projekte buves ir visur isbudavau po metus ir daugiau

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: dirbu

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Pora savaiteliu galbut

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: kaip kokia diena, 2-10 val

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: visaip 2-6 val ir daugiau

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Geroji, tai, kad bendraujantis, megstantis pajuokauti. Blogoji, kad daug keikiuos 😄

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): taip zinau, amx_kick , amxmodmenu, amx_ban , amx_banip , amx_who ir t.t. 

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Na zodis priziuretojas, tai reiskia, kad turi kazka priziureti, siuo atveju serveryje esancius zaidejus, tvarka serveryje ir t.t.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Nes as esu geriausias is geriausiu 😄

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): s.admin 😄

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Tiesiog esu linksmas biciukas, megstu krepsini, leisti laika su draugais ir pns, kam reikes tas susizinos daugiau apie mane.

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): ccorsair#9357

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: https://steamcommunity.com/profiles/76561198805346755/

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): wh- wallhack , aim - aim hack 😄 neisivaizduoju kaip nupasakot, tiesiog pagalbine programa kuri saudo uz tave. speedhack - tai nelegali programa su kuria lakstai cs kaip usainas boltas. alias- tai komandos isirasancios i config kurios yra nelegalios.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 2 months later...
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...