Jump to content

Information i Priz.


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: Information

2.   Jūsų vardas: Mindaugas

3.   Kiek Jums metų?: 27

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip teko ir nekarta. Sekėsi labai  gerai 🙂

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Man Dirba 🙂

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Tikrai neilgai buvau atostogose nuo cs o dabar kai grižau tai žaidžiu čia. Tai gal keletas savaičiu 🙂

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: Bunu nuo 1 iki 8h Priklauso nuo daug ko 🙂

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: 1-4H minimum

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Esu mldc 😄 Bendrauju su žmogeliukais, galiu pagelbėti, atsiradus problemai galiu greit išspresti 🙂

Blogos hm.. Neturiu tokiu, mėgstu pasiginčioti ir pap... prota 🙂

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): amxmodmenu, amx_help, amx_kick, amx_banip, amx_ban, amx_banmenu, amx_unban, na ir t.t 

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Savaime aišku Prižiurėti 🙂 o smulkiau... Tai stebėti serveri, žmones, padėti žaidėjams, daryti viska kas paglbėtu serveriui bei jo žaidėjams 🙂 

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Nesakau kad butent mane priimti nesu kažkuo tai stebuklingas turbut visi mes žmones 😄 kaip bus taip. Tiesiog reike surizikuoti. Kekvienas savaip elgesi su prižiuretoju. Vieni naudojasi tuo, kiti atsižvelge i serveri bei jo žaidėjus ir atlieka tinkama darba taip kad. 

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Jokiu bet galvoju S.Admin pirkti.

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Pomėgius hmmm. Mėgstu labai žvejoti, bei sportas na ir šeip sveikatai naudingi reikalai dviračiai ir t.t 

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): Skype: m1ndex321, Facebook: As Minee, Discord: Information "TwitchTV"#2813

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: https://steamcommunity.com/id/204447159/

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais):  Žinoma tai yra žmogeliukai kurie yra vadinami BOTAIS 😄 WH- tai wall hack, kitaip matymas per sienas.  AIM- Šaudymas only headshot bei už tave nutaiko i priešininka , Speedhack- greitas bėgiojimas,  ALIAS- tai i config kelemos  neleistinos, draudžiamos komandos palengvinančios žaidima.

 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 1 month later...
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...