Jump to content

tvixekas į prižiūrėtojus.


Rekomenduojami pranešimai

 

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: tvixekas

2.   Jūsų vardas: Ailandas.

3.   Kiek Jums metų?: 24.

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip.

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip, viskas čiki piki, nesipykstu aš su kitais niekados, realiai jei tik užkabina mane kažkas ir tai bandau labai nešokinėt.

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Dirbu, baldai iš EUR palečių, kam reikia kreipkitės 😉

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Savaitėle manyčiau, bet dauguma žaidžiu "virtualių draugų" Šansai nedideli, bet su chebryte irgi nesipykstu 🙂

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: 3-5 valandas manau pats tas gazas padirbėt ir praleist linksmai laiką.

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: Tom dienom tai po 4-6val.

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Draugiškas, padedantis visiems be iššimties, jokiu būdu nesu diskriminatorius ir neskirstau žmonių į kažkokius tarkim levelius. Blogų savybių turime ko ne vos visi, tai pyktis užvaldo retkarčiais, o daugiau jau patys pasakykit 😄

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): amx_ss, amxmodmenu, amx_map, amx_ban, amx_kick.

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Palaikyti tvarka kas be ko, patikrinti cheaterius, prižiūrėti patį serverį.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Niekada nesakau, kad aš geriausias, visi esame geri žmonės, kad ir nepateksiu visada palinkėsiu sėkmės kitiems pildantiems!

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Kolkas neturiu, o turėjas esu ir ne vieną.

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Bombint mašinas, dragai, cesas, šeima.

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): Discord: tvixek4s😈#6847, skype: ownage93

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: Taip legalus. https://steamcommunity.com/id/tvixekas

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): Wallhackas vedžiojantis per sienas, aim nutaiko į galvą ar į kūną, speedhackas laksto greitai, alias neleistinos komandos config.cfg userconfig.cfg, kartais ir legalios būna.
 

 

Tai tiek chebryte apie mane, lauksių Jūsų nuomonių. Norėčiau išgirsti ir kritikos, tai tiek tam kartui! Dėkoju!
 

 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 2021-08-18 at 19:15, fl0lesAs parasė:

Niekada nesakyk niekada.

Keičiu nuomonę, aktyvumas sumažėjęs, jau taip nesilankai kaip lankydavaisi ankščiau. Pastebėti pastovūs žmonių įžeidinėjimai, nervų nesusilaikymas.

Nejaugi tu nematai, jog viskas eina "ant prikolo"? Tu čia tik vienas toks susireikšminęs? 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 6 valandas (-ų) , tvixekas parasė:

Nejaugi tu nematai, jog viskas eina "ant prikolo"? Tu čia tik vienas toks susireikšminęs? 

Nesusireikšminęs, tiesiog komandoj norėtusi matyti normalius prižiūrėtojus, aktyvius, neižeidinėjančių žaidėjus ^^ Ir nepradėkim diskusijos čia. PEACE

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...