Jump to content

prisigėriau salerkinėsdyzelio i prižiurėtojus.


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: prisigėriau salerkinėsdyzelio 

2.   Jūsų vardas: Kristupas.

3.   Kiek Jums metų?: 16.

4.   Ar turite mikrofoną?: Turiu.

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Esu buves vienam projekte, neatsimenu pavadinimo, bet ten mires projektas buvo... 3-4 žaidėjai žaisdavo, o sekdavosi normaliai, susitvarkydavau..

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Mokinuos.

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Neilgai.

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: 3-5h

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: minimal-3hiai po 2

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Geros savybės, tai kad draugiškas, mėgstu sporta, nepatinka patyčios, ar šaipymasi, Blogos savybės, esu minimaliai nekontroliuojamas, kartais neatlaikau nervu kaikuriuose vietuose, kartais, esu užsispyres 🙂

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): amxmodmenu amx_kick amx_ban amxmapmenu amx_ss amx_vote ( Klausimas ) (Atsakymas ) ( Atsakymas ) amx_unban, ir t.t.

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Prižiurėti serverį dėl tvarkos. ir prižiurėti adminus dėl free banu..

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): na, niekas nesako kad turėtumėt, jusu nuomonė yra jusu, ir man ja pakeist, yra gal tik 1 procentas mano galvoje 🙂 

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?):Neturiu.

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Krepšinis, šiais metais, pažystamas turėtu leisti, pasimokinti Veterinarijos centre, nes man šita tema yra idomi, padėti gyvunams nuo sunkios ligos (::

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): Koncinas.#7777

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: https://steamcommunity.com/profiles/76561199047006016/

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): WH- Wallhackas, žmogus mato kiaurai sienas, AIM- už žmogu automatiškai taikosi, šaudo į galvą. SPEEDHACK- Žmogus laksto greitai. Alias- eiliniai kodai. 


P.S. Sekmės Pildantiems :")

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 13 valandas (-ų) , NonSteam parasė:

 - labai retai matomas serveryje

Na matai, Ne visada ir žaidėju buna, o aš ateinu visada, kai matau kad ju yra 🙂

prieš 13 valandas (-ų) , Not Prett parasė:

Nedažnai reiškiuosi anketose, tačiau manau, kad tavo pačio slapyvardis viską pasako apie tavo adektavumą ir požiūrį į projektą. 

Na čia taip gavosi, ==DDDDDD P.S. Slapyvardis padarytas random, o ne į požiurį 🙂

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Pagal žadimo mokėjimą gal ir tiktų į prižiūrėtojus, bet pagal bendravimą, tai tikrai ne. Visada „apsiverkęs“, visada kažkas netinka. Aš – prieš, mano nuomone, dar metukų trūksta (nors ir esu matęs jau subrendusių 16-mečių, jis tikrai nėra vienas iš jų). 

  • Thanks 1
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 2 valandas (-ų) , Botelis parasė:

Pagal žadimo mokėjimą gal ir tiktų į prižiūrėtojus, bet pagal bendravimą, tai tikrai ne. Visada „apsiverkęs“, visada kažkas netinka. Aš – prieš, mano nuomone, dar metukų trūksta (nors ir esu matęs jau subrendusių 16-mečių, jis tikrai nėra vienas iš jų). 

Ačiū Už Nuomone, Žinosiu kur keistis 😛

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 4 weeks later...
On 2021-08-27 at 08:43, fl0lesAs parasė:

Serveryje lankaisi, bet tikrai nepakankamai, kad gautum šias pareigas, forume irgi visiškai nesilankai, nestebi nei naujienų nieko, tad PRIEŠ. Peace!

 

Na Sveikas, Flolesai, Matai, lankiausi ir buvau dažniau, kai buvo praiti hitboxai/rates. dabar pakeitė, visi godai nebeidomu žaist. Forume, nieko naujo, naujienu nėra, Tad Ačiū už nuomone x)

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 3 months later...
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...