Jump to content

Minecraft Fruitberries į Moderatorius


Rekomenduojami pranešimai

1.      Jūsų vardas:Žaidime=Minecraft Fruitberries2 Realybėje=Nojus

2.     Kiek Jums metų?:Man metų esa 14

3.     Kokie Jūsų pomėgiai?:Megstu žaisti kompiuterinius žaidimus pavyzdžiui Counter Strike 1.6, Minecraft. Žaidžiu kartais futbola.

4.     Kaip suprantate moderatoriaus(ės) pareigas?:Moderatorius esa aktyvesnis forume negu pačiam žaidime Jis turi daugiau atsokomybes Turi forume tikrinti visas temąs

5.     Ar esate buve moderatoriumi(e) (Taip/Ne)?:Nesu buvęs moderatorium.

6.     Kiek laiko praleidžiate mūsų forume?:Nelabai būnų aktyvus forume daugiau būnu aktyvus žaidime, bet jeigu tapčiau moderatorium bučiau foruma visada atsidares ir kas 3-4h tikrinčiau kiekvienas temas.

7.     Dirbate ar mokotės?:Mokinuosi mokykloje.

8.    Ar turite įspėjimu mūsų forume? (Jei taip, už ką?) Ar buvote nušalinta(s) nuo pareigų mūsų projekte?:Nesu nes aš atlieku savo darba gerai.

9.    Kiek galėsite skirti laiko mūsų forumui?:Kaip žaisių Counter Strike aš visada prieš patikrinsiu foruma, nes aš Counter Strike lošiu dažnai.

10.  Kodėl turime pasirinkti būtent Jūs, o ne kitus forumo narius į šias pareigas?:Aš bendrauju su prižiurėtoju Not Prett ir jis man labai padeda su Super admin pareigoms. Tai su jo pagalbomis turetų pavykti.

11.   Kas pasikeis forume, jei laimėsite kandidatūrą į šį postą?:Pamažės kitiems darbo, nes galėsiu visiems padėti.

12.   Jūsų kontaktai (Skype, discord, facebook ir kt):Discord:WhoIAm?#9396 Facebook:Nojus Šinkonis

 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 3 weeks later...
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...