Jump to content

Flolesas į prižiūrėtojus


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: fl0lesAs

2.   Jūsų vardas: Edgaras

3.   Kiek Jums metų?: 21

4.   Ar turite mikrofoną?: Turiu

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Esu pražaidęs apie 10-11 metų cs, tai maždaug 30-40% esu atbuvęs admin/prižiūrėtoju įvairiuose projektuose, sekėsi tikrai gan gerai, yra buvęs, kad ir išmesdavo, dėl tam tikrų priežasčių, o šiaip susitvarkau.

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Šiaip dirbu, bet turiu problemą su koja tai dabar nedirbantis esu.

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Realiai ateidavau nuo pat atsidarymo, bet nesu tas pastovus žaidėjas kuris sėdi dieną naktį.

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: Aš kai esu geimeris, tai lošiu daug kitų game tai manau per dieną 2-3h.

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: Per visą dieną gal irgi gal 2-3h, bet dabar manau pradėsiu po biškį grįžinėt į cs 1,6 poziciją.

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Esu draugiškas, mėgstantis bendrauti, pasikalbėti visokiomis tėmomis, padedantis kiek galintis, o iš blogų tai galbūt, dėl nervų, nemėgstu kai spaudžia mane, šaltų nervų, karts nuo karto nervingas, dažna nuotaikų kaita.

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): Amx_ban, amx_kick, amx_slay ir t.t. o šiaip amxmodmenu.

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Realiai daugumoj projektų vis skirtingai, vienam jis prižiūri serveryje tvarką ir forumuose, baninimai/atbaninimai, kai kur net banint gali tik su savininko leidimu, tvarkos palaikymas, padėti naujokams, čyteriu/kenkėjų naikynimas, nepraustaburniu šalinimas arba raminimas, o šiaip pagrinde tai tvarkos palaikymas.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Nesakau, kad esu už kažką geresnis, visi lygus visi vienodi, tik vienas žiūri į pareigas vienaip kitas kitaip, kas rimčiau, o kas švelniau. o aš visada atsižvelgiu į tai rimtai, nes prižiūrėtoja vos ne kaip savininkas, blogai kažką darysi nesitemps į priekį projektas, atsižvelgsi gerai, bus ir žmonių ir smagi atmosfera.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Esu steam, tai turiu freeVIP, o daugiau neturėjęs jokių.

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Esu dydysis žvejybos megėjas, labai mėgstu žvėjoti, o šiaip pomėgiu tokių ir neturiu.

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): fl0lesAs.#5233

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: https://steamcommunity.com/profiles/76561198396753415/

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): Tiesiog tie žmonės, kurie nemoka žaisi gražiai pagal taisykles kaip priklauso, tokius kenkėjus tiesiog baninti ir tiek, WH- Matymas per sienas. AIM- Šaudymas only hs, Speedhack- greitas bėgiojimas, ALIAS- cfg su palengvinančiais kodais, tai no recoil, metori aim ir t.t.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 3 weeks later...

Kiek stebėjau svarbiausią aspektą - aktyvumą, tai pakankamai dažnai mačiau serveryje, forume taip pat lankais, anketos reikalavimai irgi išpildyti. Sveikinu prisijungus prie mūsų kuklaus kolektyvo! 😉 Primtas, susisiek AŽ arba discord, tema rakinama.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...