Jump to content

Not Prett į prižiūrėtojus


Rekomenduojami pranešimai

 

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: Not Prett;

2.   Jūsų vardas: Mano vardas yra Mantas;

3.   Kiek Jums metų?: 18 metų;

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip, turiu;

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip, teko, taipogi turėjau labai daug administratorių, įvairiausiuose projektuose. Prižiūrėtoju sekėsi būti gerai, puikiai palaikydavau serveriuose tvarka ir stengiausi, kad kiekvienas žaidėjas jaustųsi projekto dalimi. Būnant prižiūrėtoju man geriausiai sekėsi - sugauti kenkėjus t.y. "čyterius".

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Mokausi;

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Iš tiesų, nesenai atradau šį projektą, grįžes po ilgos pertraukos, tačiau pagal /online statistika, serveryje pražaidžiau ~1500 minučių.

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: Gavus prižiūrėtojo ar bandomojo admin statusą, serverio prižiūrėjimui galėčiau skirti daugiau nei pora valandų kasdien, tačiau jeigu neišeitų to padaryti - būtinai praneščiau.

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: Mano pražaidimo laikas nebūna pastovus, dažnai būnų spectator mod'e laukdamas šaikytes, kol susijungs pašaudyti, tačiau galime sakyti, kad žaisdamas praleidžiu nuo 2 iki 8 ar daugiau valandų.

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Gerosios mano savybės, kurios puikiai padėtų man realizuoti situacijas bei priimti teisingus sprendimus, būtų tokios:

  • Turiu šaltus nervus, todėl jeigu serverio žaidėjas pasiųs mane, aš jam neatsakysiu tuo pačiu;
  • Esu draugiškas, todėl jeigu žmogui iškils problema, aš jam padėsiu ją išspręsti;
  • Pasižymiu atsakingumu bei kruopštumu, mėgstu man paskirtus darbus atlikti kokybiškai;
  • Niekada nelaikau savęs geresniu už kitus.

Blogosios savybės, kurios gali pakišti man koją:

  • Dažnai, nusikeliu darbus paskutinei sekundei;
  • Kartais, nesugebu suvaldyti savo emocijų;
  • Esu savikritiškas, tačiau tai yra bloga mano savybė todėl, nes kritikuoju save per daug.

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): Žinau AMX komandas pakankamai gerai: amx_map; amx_votemap; amx_ban; amx_gag; amx_last; amx_ip; amx_slay; amx_slap, beveik visas šias komandas galima rasti amxmodmenu sąraše.

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?:  Sakyčiau, kad pagrindinės prižiūrėtojo pareigos serveryje būtų tokios:

  • Nepiktnaudžiauti savo užimama vieta, bei nelaikyti savęs geresniu už kitus, vien dėl savo pozicijos;
  • Stabdyti kenkėjų veiklą serveryje, pradedant nuo "čyterių" bei baigiant kitų projektų reklamuotojais;
  • Skleisti pozityvą serveryje esantiems žaidėjams t.y. neįžeidinėti jų ir elgtis pagarbiai;
  • Užtikrinti serveryje tvarka.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Minėjau, kad niekada nesijaučiu geresnis už kitus, tačiau mane pasirinkti turėtumėte dėl mano aktyvumo, kuris padės serveryje išlaikyti tvarką bei sumažinti serverio kenkėjų skaičių. Taipogi, turiu didelį žinių bagažą administravimo srityje, todėl puikiai suvokiu savo pareigas, ko pasekoje, sugebėčiau išpildyti Jūsų, kaip serverio administracinės komandos, lūkesčius.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Turiu nemokamą vipą.

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Asmeninės charakterio savybes jau paminėjau viršuje, tačiau kalbant apie mano pomėgius bei laisvalaikį, pirmenybę skiriu tūriningui laisvalaikiui, kuris mane prives prie mano ateities tikslų, pradedant kompiuteriniais šaudyklių žaidimais, kurie padės lavinti mano reakcija, baigiant įvairiausiu sportu, tačiau labiausiai domiuosi boksu bei kultūrizmu. Visada domėjausi savęs tobulinimu, todėl dažnai skaitau knygas, kurios atvertų mano akiratį ir priverstų vis keisti mąstymą ir požiūrį į gyvenimą, nes tik taip galėčiau siekti tobulumo. Taipogi domiuosi bei mokausi programavimo.

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): Mantisxz#8982

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: https://steamcommunity.com/profiles/76561198313750219/

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): Wallhack arba sutrumpintai WH - yra oponentų matymas kiaurai sienas; AIM - tai yra automatinis nusitaikymas galvos/kūno link, tačiau, šiais laikais yra visokių AIM, bet dažniausiai jie yra lengvai prigaunami, net naudojant triggerbot'ą. SPEEDHACK - tai yra čytai, kurie suteiks žaidėjui greitesnį bėgimą nei įprastai, jų būna visokių, bet juos naudojančius kenkėjus yra lengviausia pastebėti ir pagauti. ALIAS - tai scriptų kodai, kurie palengvina žaidimą.

  • Like 5
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 2 weeks later...
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...