Jump to content

Viluzas į priž.


Rekomenduojami pranešimai

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: Viluzas.

2.   Jūsų vardas: Vilius 

3.   Kiek Jums metų?: 20 

4.   Ar turite mikrofoną?: Taip.

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Ne, bet puikiai suprantu ką daryti ir kaip daryti.

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Kol kas šiuo metu ne.

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Ilgai, tiksliai nepamenu, bet ./toptime 6 vietoje su 9877 minutėmis.

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: Visaip, kol bučiau serveryje tol jį prižiurėčiau, t.y 4-5 gal netgi ir daugiau.

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: Kiekviena diena on bunu, bet laiko nežinau, apytiksliai gal 5-6 valandas.

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Geros : Linksmas, Draugiškas, Bendraujantis. Blogos : Budavau baisus degtukas, bet kol kas taip nebera 😄 

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3): Amx_ban, Amx_mute, amx_psay, amxmodmenu, amx_teammenu ir t.t

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Prižiurėti serverį nuo kenkėjų, padėti naujokams spręsti problemas, palaikyti tvarką.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Serveryje pastoviai prižiurių kai nėra nei vieno prisijungusio prižiurėtojaus su admin komandomis, visi serveryje mane pažystą, su visais gerai sutariu, esu padėjas surasti ne viena klaidą serveryje.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Visalaika perku tik - ADMIN

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Esu Vilius, man 20 metų, esu pašauktas į armuha į kurią tikrai nežadu eit 😄 Esu žalgirio fanas, tai patinka krepšinis, stalo teninas, vaikščiojimai lauke tik ne su merginomis o su šunimis, megstu žaisti kortomis.

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt):  Viluzas#0072, FB : Msa prireikus duosiu.

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą:  https://steamcommunity.com/profiles/76561199114069375/

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): 

WH - Wallhackas ( palengvina matyti priešu vietoves, kitaip variant matyti per sienas.)

AIM - Palengvina tau taikytis, arba kur net nereikia taikytis bet vistiek pataikai į galva (Silent Aim).

SPEEDHACK - Greičio čytai, kur gali lakstyti greičiau už kitus žaidėjus.

ALIAS - Kodai, palengvinantys tau žaidimą.

  • Like 1
  • Thanks 1
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 2 weeks later...
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...