Jump to content

kurisha į Moderatorius


Rekomenduojami pranešimai

1.      Jūsų vardas: žaidime = Kurisha Realybėje = Evaldas

2.     Kiek Jums metų?: šiuo metų man yra 15metų, po 9dienų 16.

3.     Kokie Jūsų pomėgiai?: Išeiti vakarais į lauką kašiuką pamėtyt, miegot, žaisti Cs 1,6 bei LoL(League Of Legends) Pažiurėt sporto t.y kašis/fule/ufc

4.     Kaip suprantate moderatoriaus(ės) pareigas?:  Tai, moderatorius prižiuri tvarką forume, daugiau laiko praleidžia forume, negu pačiam žaidime. Pražiuri vos ne kiekvieną temą. Ir prisiema galimai rimtą atsakomybę.

5.     Ar esate buve moderatoriumi(e) (Taip/Ne)?: counter strike 1.6 dar ne, bet kituose žaidimuose, bei Cs:Go esu buvęs moderatoriumi.

6.     Kiek laiko praleidžiate mūsų forume?: Esu naujas žmogėliukas, ir iškarto pildau į Moderatoriaus postą. Žinau skambą durnokai. Bet šeip pražiurėjas vos nekiekviena temą/skiltį. Ir stengsiuos kiekvieną dieną žiurėti ir žiurėti forumą, nes visokių temų/dalykų šiame projekte yra.

7.     Dirbate ar mokotės?: Šiuo metų mokaus.

8.    Ar turite įspėjimu mūsų forume? (Jei taip, už ką?) Ar buvote nušalinta(s) nuo pareigų mūsų projekte?: Dar neesu gavęs įspėjimų forume, bet ir nesiruošiu jų gauti. Ir nušalintas nuo pareigų neesu.

9.    Kiek galėsite skirti laiko mūsų forumui?: Ryte kokias 2-3 valandelės, tada išjungiu forumą, jeigu bus kažkas rimtesnio prisijungsių sutvarkysiu. ir kokia vakare 6-7valandą sutikrinsiu visas ankėtas/temas, ir t.t. Tad išviso 4-5valandas.

10.  Kodėl turime pasirinkti būtent Jūs, o ne kitus forumo narius į šias pareigas?: Kiti turi didesnių šansų, bei paskutinis narys kuris pildė buvo Blatnas, jeigu neklystu. Pagal mane jis pasirodė geriau, bet nerizikuosi - nesužinosi. Prisiimčiau visą atsakomybę būdamas moderatoriumi. Bet šansai mažėją, nes Blatnas sėkmingai yra forumo moderatorius jau kėlis menėsius. Šaunuolis keep it up boy. O gryžtant prie kodėl turėtumet pasirinkti mane, tai kartais su nuotaiką, kartais rimtai žiurių į ankėtas, bei žaidėjų juokelius. Pilnai suprantu žmogų t.y jo nervus rašant papeikimą ar panašiai.

11.   Kas pasikeis forume, jei laimėsite kandidatūrą į šį postą?:Tai prisidės +1 narys, pamažes darbo kitam moderatoriui, jei reikės padėsiu tiek jam su forumų jeigu kažkuriuose vietose pasimės. Padidės moderatorių aktyvūmas, bus labiau prižiurimas forumas. Gal šiektiek pamokysiu moderatorių šiokių tokių dalykų.

12.   Jūsų kontaktai (Skype, discord, facebook ir kt): Discord: kurisha 0_0#6272

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 5 valandas (-ų) , Blatnas parasė:

Labas,malonu susipažint Evaldai,tavo anketa tikrai stipri,manau reiktu dar vieno moderatoriaus,nes artėja vasarą aš tikrai nevisada būsiu prie kompiuterio tai nespėsiu sužiūrėt forumo,aš už.

Sveikas, galvojau ar atrašyti į tavo komentarą ar ne, bet nusprendžiau atrašyti. Tai visu pirma malonu beabėjo, Dėkoju už "tavo anketa tikrai stipri" suprantu, kad vasara artėja, todėl ir pamaniau, kad vertėtu parašyti anketa į moderatorius, kad bent jau kažkam atsipūsti, o NEvargti nuo forumo ankėtų/skundų ir t.t Ačiū tau labai už "aš " Tikėkimes prisijungsiu prie tavęs ir tapsiu Moderatoriumi. :)

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 1 month later...
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...