Jump to content

Opaaaaa į Prižiurėtojus


Rekomenduojami pranešimai

 

1.   Koks Jūsų slapyvardis žaidime?: Opaaaaa ( kitiems žinomas kaip cSh # *Opaaaaa ).

2.   Jūsų vardas: Deividas.

3.   Kiek Jums metų?: 27.

4.   Ar turite mikrofoną?: Turime.

5.   Ar teko būti prižiūrėtoju(-a) kituose projektuose? (Taip/Ne) (Jeigu teko, aprašykite kaip sekėsi): Taip . Neprisimenu kieki kartu . Bet TAIP esu . Sekesi skalndžiai .

6.   Jūs dirbate ar mokotės?: Dirbu .

7.   Kiek laiko žaidžiate nuke.lt projekte?: Žaidžiau pries tai siame projekte bet buvo kitas pavadinimas.

8.   Kiek laiko galėsite praleisti serveryje per dieną jį prižiūrint?: Visi savaitgaliai . Plius Bank Holiday ir atostogos . minimaliai 2h iki 6 ~ 8h .

9.   Kiek laiko serveryje praleidžiate dabar?: Laikas praleistas tiek kiek serve buna populiacijos.

10.  Jūsų geros ir blogos savybės? Parašykite bent po tris savybes: Esu papratas . Esu draugiškas .Esu kantrus žmogus. Kad ir kokios blogos savybės jos nesusiejamos su serveriu

11.   Ar gerai žinote AMX komandas? (įvardinkite bent 3):Paprasciau su amxmodmenu amx kick , amx ban amx mute amx vote .

12.   Kokios yra prižiūrėtojo(-s) pareigos?: Prižiurėti tvarka serverije . Kenkti kenkėjams kurie vadinamai Cheatina ar Hackina.

13.   Kodėl turėtumėme priimti būtent jūsų kandidatūrą į šias pareigas, o ne kitų? (Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?): Visi vienodi žmones esame, bet kiekvienas turi savo mastyma metus ir patirti.Turiu metu , patirties.

14.   Kokias privilegijas turite šiuo metų mūsų serveryje? (jeigu neturite – ar teko turėti, jei teko – kokias?): Steam auto VIP . tai šiuo metu VIP. Turejes priz.admin.sadmin.vip.svip.

15.   Papasakokite apie save, savo pomėgius: Kasdienybe . Darbas namai darbas namai. Po darbo sopas pabegiojimai pasportavimai . Kasdien rutina / Darbas . namai . sale . lauko begiojimas . plius jūra uz 2 minučiu kelio tai dažnai nueinu parukyt 😄 . na paprastas žmogus aš 🙂 . Po ilgo laiko tarpo gryštu y CS 1,6 su trenksmu. Pertrauka gal 5 metai . Mano cs clanas gyvuoja gal 18 metu ( cSh # * )

16.   Jūsų kontaktai? (Skype, discord, facebook arba kt): Skypes ID-Deiwis08 . Fb - Savininkui paprašius. Discord Opaaaaa#0001

17.   Esate legalus(-i) žaidėja(-s)? Jeigu taip įrašykite savo STEAM nuorodą: https://steamrep.com/profiles/76561198005499694

https://steamcommunity.com/id/Deivuha

18.   Ar žinote kas yra WH, AIM, SPEEDHACK, Alias? (Jeigu žinote, apibūdinkite savais žodžiais): Vienas apibūdinimas Palengvinančios programos ( cheat) Permatomumos sienos , šaudymas y galva . nesveikas lakstimas su knife per sererio mapa. Už tai griežtai baudžiama.

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • 1 month later...
  • Msa13x locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Bendras

Bendras

Please enter your display name

×
×
  • Create New...