Jump to content
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS Nuke.lt # [Global Offensive MOD] aim_crazyjump csgo.nuke.lt:27015 5 / 32

Naujas Counter-Strike 1.6 projektas Nuke.lt

Serverio raidinis IP: csgo.nuke.lt

Serveris sėkmingai startavo, vykdoma atranka į serverio prižiūrėtojus ir forumo moderatorius.

Skaityti daugiau

Laurenskis

Narys
 • Pranešimų skaičius

  12
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

6 Neutral

Apie Laurenskis

 • Gimtadienis Kovo 13

Paskutiniai profilyje apsilankė

73 profilio peržiūros
 1. 1. Discord'o nick: Laurenskis#1557 2. STEAM profilio nuoroda: https://steamcommunity.com/id/laurenskis 3. Youtube nick'as arba nuoroda į profilį: Laurenskis 4. Skaičius (nuo 1-99): 13
 2. tai kam pats tada tuos privalumus ant jo temos įkėliai? ?
 3. Privalumai: · Daugiau nei 16 metų. · Įvairi administravimo patirtis. · Patirtis pačiame žaidime. · Draugiškas bendravimas su kitais žaidėjais.
 4. Laurenskis

  DESKTOP

  Tik kažkas office icon'ams ? https://prnt.sc/102qgwc
 5. Jūsų vardas: Laurynas Iš kokio miesto esate?: Kėdainių Kiek Jums metų?: 17 Jūsų zodiako ženklas: Žuvis Kada Jūsų gimtadienis?: 03-13 Kokie yra Jūsų pomėgiai?: Programuoti, kurti elektronine muzika, digital art, žaisti pc žaidimus Kiek laiko žaidžiate Counter Strike 1.6?: Maždaug 5-6 metus, bet seniau retai public servuose žaisdavau Kokie žanro filmai patinka?: Komedijos, veiksmo, siaubo ir fantastiniai Iš kur sužinojote apie mūsų projektą?: Supergames.lt reklama Kokios muzikos klausotes?: Kaip mano draugai sako "pjuklo" ? ir kitokių žanru muzikos Ar turite brolių/seserų? Ne. Kokios yra Jūsų geros ir blogos savybės?: Geros - esu kūrybingas, mėgstu domėtis įvairiais dalykais. Blogos - esu tingus. Kokia yra Jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Nėra Ar turite augintinių? ( Jeigu norite, galite įkelti nuotrauką): Ne Apibūdinkite savo charakterį: Esu ramaus būdo, ir dažniausiai tylus Kokie yra Jūsų gyvenimo tikslai?: Rasti mėgstama darba ir gyventi toliau Jūsų kontaktai(Facebook, snapchat, instagram ir t.t): Snapchat - laurenskiss, Instagram - laurenskis.q, SoundCloud - laurenskis, DevianArt - laurenskis, Steam - laurenskis Kas yra Jūsų autoritetas serveryje arba gyvenime?: Gyvenime mano autoritetas yra aš pats Jūsų nuotrauka(NEBŪTINA):
 6. Jūsų slapyvardis žaidime: Laurenskis. Jūsų pasiūlymas forumui ar serveriui?: Server'iui. Papasakokite apie savo pasiūlymą plačiau: Žmogus turėdamas 10 tos pačios kokybės ginklų, galės naudodamas kontrakta išsikeist į 1 geresnės kokybės, kontrakto kaina galėtu būtu maždaug 5k. Kokia nauda bus iš šito pasiūlymo?: Neprisikaups daug "lievu" skinu, ir juos bus galima išsikeisti į viena geresnį.
×
×
 • Create New...